Božo kot učenec/dijak
Anonimno 1025, 03.01.2024 ob 15:21
Srednje šole sploh ni videl, je bil po poboljševalnicah. Noče pa povedat zakaj? Ni pa sploh niti polpismen.
Kako ni videl srednje šole, če je poslovno matematiko imel 5, ni se pa nič učil? Na sosednji temi so na površje izplavale njegove ocene iz srednje šole.
To je zdaj vprašanje, 03.01.2024 ob 15:41
Kako ni videl srednje šole, če je poslovno matematiko imel 5, ni se pa nič učil? Na sosednji temi so na površje izplavale njegove ocene iz srednje šole.
Kake njegove ocene neki. Tip je nepismen, to se vidi. Ni zmožen tvorit smiselnih stavkov. Opisoval je pa poboljševalnice v katerih je bil in navajal imena tam zaposlenih.
To je zdaj vprašanje, 03.01.2024 ob 15:49
Kakšen masakr se dogaja nad Božotom na tem forumu. Je prav bogi, kaj mu eni počnete.
Selam alejk!
Nije bozo hvala Bogu nista bogi.
Dok su se gori bavili boljima, bolji su se bavili sa sobom. Zato i Allahovom voljom jesu bolji.
…https://m.youtube.com/watch?v=PDLYQnZ_n6E&pp=ygUPTWFydHlycyBuYXNoZWVk
bozomon, 03.01.2024 ob 15:56
Selam alejk!
Nije bozo hvala Bogu nista bogi.
Dok su se gori bavili boljima, bolji su se bavili sa sobom. Zato i Allahovom voljom jesu bolji.
…https://m.youtube.com/watch?v=PDLYQnZ_n6E&pp=ygUPTWFydHlycyBuYXNoZWVk
Sam povem, 04.01.2024 ob 12:04
Veliko južnjakov, da ne rečem ogromno, gre na ekonomske srednje šole.
Predvsem te jugo ženske na ekonomskih so funkcionalne za življenje, pripravljene imeti otroke, skrbeti za družino, pomagati možu, prejeti tudi kakšno batino in imeti okrasno šljivo na obrazu…
Pa v katerem stoletju ste se vi zataknili tako ksenofobični nestrpni? Halo fuknjenci, ste v 21. stoletju in ne v 18., 19. !
bozomon vaš šiša vse po vrsti. Najedate mu stalno pizda sami pa se mastite s šiptarskim kebabom medtem ko vam oni krešejo tupave blond mojce.
bozomon ima vrhunske komentarje ! Piše pa vam med vrsticami.
Vam pa samo neki ne paše. Ej komu pa vi pašete tako drogirani in zmešani in sovražni??
evo745, 06.01.2024 ob 00:04
Pa v katerem stoletju ste se vi zataknili tako ksenofobični nestrpni? Halo fuknjenci, ste v 21. stoletju in ne v 18., 19. !
bozomon vaš šiša vse po vrsti. Najedate mu stalno pizda sami pa se mastite s šiptarskim kebabom medtem ko vam oni krešejo tupave blond mojce.
bozomon ima vrhunske komentarje ! Piše pa vam med vrsticami.
Vam pa samo neki ne paše. Ej komu pa vi pašete tako drogirani in zmešani in sovražni??
Piše on “med vrsticami” tako kot ti. Je v celoti nepismen in izgleda da ima neko mentalno motnjo. Ni zmožen tvorit smiselnih stavkov. Sam je pa tudi pisal, da je bilo celotno njegovo odraščanje po poboljševalnicah.
Anonimno 7372, 06.01.2024 ob 00:13
Piše on “med vrsticami” tako kot ti. Je v celoti nepismen in izgleda da ima neko mentalno motnjo. Ni zmožen tvorit smiselnih stavkov. Sam je pa tudi pisal, da je bilo celotno njegovo odraščanje po poboljševalnicah.
Ej ti si mi to poboljševalnico samo meni najmanj 4x omenila. In kaj tebi tobtajo pomeni? Tvoje sovraštvo si vtakni tam kjer imate menstrualne skodelice. Da ga pa tolk sovražite fuj ej . Gnide. Pejt raje spat da se ti gube od jeze zravnajo. Ker jih je preveč. Med vrsticami ja… Težko zate a ne?
Če si pa dec si pa ena navadna pičkica .
pa kaj še, 06.01.2024 ob 00:24
Ej ti si mi to poboljševalnico samo meni najmanj 4x omenila. In kaj tebi tobtajo pomeni? Tvoje sovraštvo si vtakni tam kjer imate menstrualne skodelice. Da ga pa tolk sovražite fuj ej . Gnide. Pejt raje spat da se ti gube od jeze zravnajo. Ker jih je preveč. Med vrsticami ja… Težko zate a ne?
Če si pa dec si pa ena navadna pičkica .
Jebote blesavo. Saj je sam pisal kje vse je bil po popravnih domovih in kake pizdarije je tam delal. A so v poboljševalnicah normalni mladi ali delikventi?
Zdaj je pa pisal kako se na zavodu za zaposlovanje izmika vsakemu delu. Da zadnja svetovalka mu je pa začela težit. Tip je delikvent in bodoči zapornik in ko bo enkrat pristal v zaporu, bo se vračal tja do smrti.
Pa saj je jasno, ko prebereš par njegovih zapisov. Tip ni končal OŠ, nepismen. Torej je bil cvekar že v OŠ. Kot mladostnik pa je bil očitno totalni kriminalec, ker se je svaljkal po poboljševalnicah. Mislim, da je vsem jasno, da gredo sami res hudi delikventi v poboljševalnico.
Pa glede na njegovo verske izpade, je tudi očitno, da je mentalno zaostal. Kdo pri IQ vsaj ene 85 ali pa vsaj 80, bi si pustil tako oprati možgane? Tip je mentalno zaostali kriminalec, lenuh, goljuf.
Pa enkrat se pisalo, da je starkam kradel torbice. Ne vem pa, če je bil to razlog, da so ga vtaknili v poboljševalnico. Verjetno je počel še kaj hujšega ali pa mogoče kako starko tudi poškodoval, ne le okradel.
pa saj je, 06.01.2024 ob 17:57
Pa saj je jasno, ko prebereš par njegovih zapisov. Tip ni končal OŠ, nepismen. Torej je bil cvekar že v OŠ. Kot mladostnik pa je bil očitno totalni kriminalec, ker se je svaljkal po poboljševalnicah. Mislim, da je vsem jasno, da gredo sami res hudi delikventi v poboljševalnico.
Pa glede na njegovo verske izpade, je tudi očitno, da je mentalno zaostal. Kdo pri IQ vsaj ene 85 ali pa vsaj 80, bi si pustil tako oprati možgane? Tip je mentalno zaostali kriminalec, lenuh, goljuf.
Pa enkrat se pisalo, da je starkam kradel torbice. Ne vem pa, če je bil to razlog, da so ga vtaknili v poboljševalnico. Verjetno je počel še kaj hujšega ali pa mogoče kako starko tudi poškodoval, ne le okradel.
SElam alejk!!!
Paaaaa sej sm tuki noooo…
A me ne znate lepš poklicat?
Vesel oče, 04.01.2024 ob 20:11
Mogoče veš koliko nadkolenskih amputacij nog je imela balijska vojska, islamofašistična, ki se je lažno predstavljala za armado Bosne in Hercegovine? Jaz mislim da ogromno, nisem pa povsem prepričan.
Ne samo amputacij, tudi smrtnih žrtev med Izetbegovićevo islamsko vojsko je bilo nesorazmerno veliko. En razlog je v fanatizmu in “tekbirenju” oz slepemu verovanju v zaščito s strani njihovega demona imenovanega Alah. Mladeniči z zelenim trakcem okoli glave so jurišali proti Srbom preko minskih polij in brez ognjene zaščite.
Drug razlog je v nesposobnosti muslimanskih oficirjev, bivših Brozovih častnikov in fanatičnih Jugoslovanov, ki so se čez noč prelevili v radikalne islamiste. Srbi so z enakimi čini dosegali veliko večji uspeh, kljub manjši številčnosti. Butasti musli oficirski kader je imel 15 poskusov deblokade Sarajeva in niti enkrat niso uspeli.
Forum je zaprt za komentiranje.