Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › Bozicnica Bozicnica anonimni uporabnik 02.11.2004 ob 15:37 zadnji odgovor 05.11.2004 ob 13:47 Zanima me koliko ponavadi dobite bozicnice ali 13 place ce sploh.Jaz je okrog 100.000sit. Prijavi Pikipoki 02.11.2004 ob 15:55 zadnji odgovor 05.11.2004 ob 13:47 Nič. Ker gre za državno institucijo, ne dobim nič. Moram biti vesela, če dobim sploh kakšno darilce: enkrat sem dobila uro (budilko, ki je delala kakšna dva dni), lani pa dežnik, ki ga ne maram (je grozne zelene barve). Torej bodi vesela … LP Prijavi Tamara 03.11.2004 ob 07:29 zadnji odgovor 05.11.2004 ob 13:47 Ponavadi bozicnice 50% neto place. Pa se regres, trinajste place nimamo. Prijavi anonimni uporabnik 03.11.2004 ob 07:44 zadnji odgovor 05.11.2004 ob 13:47 Božičnico v višini plače. Pa še maksimalen regres-dovoljen po kolektivni pogodbi. Prijavi anonimni uporabnik 03.11.2004 ob 08:04 zadnji odgovor 05.11.2004 ob 13:47 Kaj je to božičnica :(((( saj ne rečem, nimamo slabih plač, ampak direktor je tujec, pa mu trinajste plače pa božičnice nekak ne sedejo. Prijavi anonimni uporabnik 03.11.2004 ob 08:52 zadnji odgovor 05.11.2004 ob 13:47 A je to poslednji ostanek socializma? Prijavi anonimni uporabnik 03.11.2004 ob 09:10 zadnji odgovor 05.11.2004 ob 13:47 In kaj je to slabega,če je še kaj socializma v pozitivnem smislu?Tega bo vse manj,žal. Prijavi anonimni uporabnik 05.11.2004 ob 13:33 zadnji odgovor 05.11.2004 ob 13:47 dobimo božičnico cca 80% plače, dobimo 13. plačo, ki je jasno 100% plača, aja pa regres pa še včasih kaj vmes – pa kakšna variabila se znajde :)) Prijavi anonimni uporabnik 05.11.2004 ob 13:47 zadnji odgovor 05.11.2004 ob 13:47 Če dobim redno minimalno plačo sem zadovoljna. Regres ponavadi eno polovico, trinajsta-nikol, božičnica tudi nič,.. Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.