Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Bozicnica

Bozicnica

Zanima me koliko ponavadi dobite bozicnice ali 13 place ce sploh.Jaz je okrog 100.000sit.

Nič. Ker gre za državno institucijo, ne dobim nič. Moram biti vesela, če dobim sploh kakšno darilce: enkrat sem dobila uro (budilko, ki je delala kakšna dva dni), lani pa dežnik, ki ga ne maram (je grozne zelene barve). Torej bodi vesela …

LP

Ponavadi bozicnice 50% neto place. Pa se regres, trinajste place nimamo.

Božičnico v višini plače. Pa še maksimalen regres-dovoljen po kolektivni pogodbi.

Kaj je to božičnica :((((

saj ne rečem, nimamo slabih plač, ampak direktor je tujec, pa mu trinajste plače pa božičnice nekak ne sedejo.

A je to poslednji ostanek socializma?

In kaj je to slabega,če je še kaj socializma v pozitivnem smislu?Tega bo vse manj,žal.

dobimo
božičnico cca 80% plače, dobimo 13. plačo, ki je jasno 100% plača, aja pa regres pa še včasih kaj vmes – pa kakšna variabila se znajde :))

Če dobim redno minimalno plačo sem zadovoljna.
Regres ponavadi eno polovico, trinajsta-nikol, božičnica tudi nič,..

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close