Božiček&darilaaaa ;)
Dajte kaj še na to temo no 😉 kaj boste kupli staršem,bratom,sestram,fantom,puncam,otrokm? 😉 Ideje ideje idejee 😉
Jaz navadno kupim 3000-4000 SIT,vendar če je ideja dobra sem pripravljena odšteti tudi dosti več 🙂 Pa vi?
Jaz sem prejšnja leta kupovala tako:
Ati:kravata,dekanter,nogavice,CD,bon za kopanje,masažo,škatlica za vizitke,..
Mami:kakšne malenkosti za kuhinjo, ruta, bon za manikuro + ličila,parfum,čaji..
Brat: kakšnje knjigice,lego kocke, avtki.. za otroke je itak ful idej 😉
Prijateljice:ličila,parfum,modni dodatki,okvir za sliko,….
Rada bi pa še kakšne izvirne ideje za fanta!?PA ne boksarc,parfuma ali česa podobnega 😉
Hvala že vnaprej, LP 🙂
Forum je zaprt za komentiranje.