bombnik in dva f16
modrivrag, 09.09.2025 ob 20:10
Jp. Meni je pa holahopter letal dopoldan nad bajto. Kam ga prijavim?
https://www.gov.si/drzavni-organi/organi-v-sestavi/uprava-za-pomorstvo/o-upravi/kapitanija/
lloyd, 10.09.2025 ob 05:17
https://www.gov.si/drzavni-organi/organi-v-sestavi/uprava-za-pomorstvo/o-upravi/kapitanija/
Jutro. Bom se obrnil na njih.? Sam je res letel točno nad bajto, nisem šel pa ven gledat kateri je.
Drugače pa, če malo pobrskam po spominu. Ko smo bili otroc so nonstop leteli vojaški avioni iz Cerkelj. Tako da to danes je res zelo malo. Edino helikopter pa vedno vidim, ko grem v ribičijo, ker je meja blizu, ampak policijski, ne vojaški. Včasih samo preleti. Včasih pa malo naprej potem kroži celo večnost in očitno išče doktorje, ki so se “izgubili”.
modrivrag, 10.09.2025 ob 05:28
Jutro. Bom se obrnil na njih.? Sam je res letel točno nad bajto, nisem šel pa ven gledat kateri je.
Drugače pa, če malo pobrskam po spominu. Ko smo bili otroc so nonstop leteli vojaški avioni iz Cerkelj. Tako da to danes je res zelo malo. Edino helikopter pa vedno vidim, ko grem v ribičijo, ker je meja blizu, ampak policijski, ne vojaški. Včasih samo preleti. Včasih pa malo naprej potem kroži celo večnost in očitno išče doktorje, ki so se “izgubili”.
Ja, včasih je zmeraj kaj brnelo nad glavo, zdaj pa samo kadar nas špricajo.
😀
Forum je zaprt za komentiranje.