Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Bolniška

Bolniška

Pozdravljeni, mi lahko kdo pomaga in razloži nadaljni  ppstopek .Imela sem prvo psiholosko testiranje za usmerjanje, na bolniski sem 1 leto in zdaj imam psiholoske teste, še 2 krat moram na testiranje,nato psihologinja pošle psihijatrinji in osebni zdravnici. Zdravnica to posreduje naprej na ZPIZ .  Zanima me kaj sledi in kako poteka.Namreč po 21 letih delovne dobe sem tudi prvič na bolniški in zdravstveno ne gre nikamor na boljše . Hvala za odgovor. Lp

 

Kakšno usmerjanje?

Upam da si se čimbolj fuknjenega delal, drgač ti sam sranje nardijo, kt naprimer 2 uri upokojitve, pa za vedno v tvoji kartoteki piše da si bil voden pri psihologu. Nobena firma te ne vzame v šiht. Grem skoz to gnojnico trenutno tudi jaz.

Točno to. Ko si enkrat pri psihiatru, te nihče več ne zaposli.

 

Tebi mona zal ni vec pomoci ?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close