Bolniška
Pozdravljeni, mi lahko kdo pomaga in razloži nadaljni ppstopek .Imela sem prvo psiholosko testiranje za usmerjanje, na bolniski sem 1 leto in zdaj imam psiholoske teste, še 2 krat moram na testiranje,nato psihologinja pošle psihijatrinji in osebni zdravnici. Zdravnica to posreduje naprej na ZPIZ . Zanima me kaj sledi in kako poteka.Namreč po 21 letih delovne dobe sem tudi prvič na bolniški in zdravstveno ne gre nikamor na boljše . Hvala za odgovor. Lp
Forum je zaprt za komentiranje.