bogatiaši, ki so škrti…
Po moje ne bi smela imeti pretežkega “dela”, če gre za ljubimko oz. ljubico.
Ljubica sama po sebi (v nasprotju z ženo) predstavlja nekaj “več”, “boljše”, bolj zaželeno, cenjeno…[/quote]
Razen, če je ljubic več in ni prva na seznamu. 🙂
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Po moje ne bi smela imeti pretežkega “dela”, če gre za ljubimko oz. ljubico.
Ljubica sama po sebi (v nasprotju z ženo) predstavlja nekaj “več”, “boljše”, bolj zaželeno, cenjeno…[/quote]
Razen, če je ljubic več in ni prva na seznamu. :)[/quote]
:)))
Pa to je potem že kar harem…
Ja, potem pa res tudi ljubica ni nič oz. manj kot žena. Vsaj v naši kulturi.
Potem ostane ženski samo še to, da je zaželena a ne dobljena…
Forum je zaprt za komentiranje.