Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Bog varuj Dodika

Bog varuj Dodika

Da je smrad Musar-Fajon nagnal u 3krasne.

Kar se tam dogaja, ni nasa stvar, nimamo jurisdikcije za tam, zato naj se nasa politika tja ne vtika. Ce pa mislijo, da so kaksne povezave kriminalnega znacaja z  ljudmi v Sloveniji, pa naj slovenski del naveze preiscejo in ce je potrebno, dajo na sodisce. Ampak tega ne bodo naredili.

Odgovor na objavo uporabnika
vsi povezani, 12.09.2025 ob 18:22

Kar se tam dogaja, ni nasa stvar, nimamo jurisdikcije za tam, zato naj se nasa politika tja ne vtika. Ce pa mislijo, da so kaksne povezave kriminalnega znacaja z  ljudmi v Sloveniji, pa naj slovenski del naveze preiscejo in ce je potrebno, dajo na sodisce. Ampak tega ne bodo naredili.

Naš davkoplačevalski denar

 

Kaj pa če bi srbi šli nazaj, pa naj volijo kogar hočejo?

Samo ideja.

Odgovor na objavo uporabnika
lloyd, 12.09.2025 ob 18:26

Kaj pa če bi srbi šli nazaj, pa naj volijo kogar hočejo?

Samo ideja.

Krasna ideja, krasna!

Kurc te gleda. Tebe, Dodika, Putina, Vučiča in VSE srbe zagovedne.

Noben bog, niti cela četa bogov ne more vsipat enemu srbu žlice pameti v betonsko bučo, niti iz Dodika naredit človeka.

Odgovor na objavo uporabnika
Noro, 12.09.2025 ob 18:16

Da je smrad Musar-Fajon nagnal u 3krasne.

Ti Imaš glede na svojo primitivnost in zlobo prej veze pri satanu, nikakor pa ne pri Bogu.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close