Splash › Forum › Starševski čvek › BMW, za tebe BMW, za tebe novi trojčki mix 29.06.2012 ob 08:05 zadnji odgovor 29.06.2012 ob 08:21 dečko, ajde oladi http://www.youtube.com/watch?v=vYJ6PA-YeqE Prijavi BMW 540 29.06.2012 ob 08:06 zadnji odgovor 29.06.2012 ob 08:21 Kaj pomeni oladi, za dečkota vem kaj pomeni. Prijavi Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april... nfwpo3erui 29.06.2012 ob 08:06 zadnji odgovor 29.06.2012 ob 08:21 umir se – to pomeni Prijavi Portugalec 29.06.2012 ob 08:09 zadnji odgovor 29.06.2012 ob 08:21 Pojej dve porciji sladoleda. Prijavi BMW 540 29.06.2012 ob 08:16 zadnji odgovor 29.06.2012 ob 08:21 umir se – to pomeni[/quote] Res, nisem vedel madonca…., no jaz se nočem umirit. Prijavi Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april... bivšaedinka 29.06.2012 ob 08:18 zadnji odgovor 29.06.2012 ob 08:21 Bemfl, ti samo daj gasa, ali kot bi rekli Sarajevčani, ćeraj dalje, prav paše malo razvedrilnega programa 🙂 Prijavi BMW 540 29.06.2012 ob 08:21 zadnji odgovor 29.06.2012 ob 08:21 Dokler je še kaj piva okrog mene se ne bom ustavil, potem pa bo verjetno konec. Prijavi Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april... Forum je zaprt za komentiranje.