Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Blažitev dviga DDV in nepremičninskega davka

Blažitev dviga DDV in nepremičninskega davka

DDV
vsi javni “ku.pl.e.raji” (opera, balet drama, gledališča, predstav …) 2 uri pred pričetkom dogodka na netu (z možnostjo “rezervacije”) objavijo proste abonmajske sedeže. Itak jih 80+% pokupijo prejemniki javnih sredstev.
Če kart za prireditev ne uporabijo v javnem sektorju pripadajo davkoplačevalcem.

nepremičninski davek
svoje nepremičnine (stanovanja, parcele, hiše, vikende, vinograde … ) prodamo (s prednostno pravico reodkupa) po oceni GURS_a občinam, džavi in jih najamemo pa jih po “socialni” najemnini (saj nam stanovanje pripada, če ga nimamo)

še kakšen predlog?

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

NeMči, ti itak nobene nepremičnine nimaš v svoji lasti, zato ne vem, kaj te skrbi. :))

NeMči, ti itak nobene nepremičnine nimaš v svoji lasti, zato ne vem, kaj te skrbi. :))[/quote]
od kdaj pa ti nisi več “moja” ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Zaračunamo uporabo naših gozdnih, kmetijskih in nezazidanih stavbnih zemljišč:

Sprehajalec, gobar, lovec, turist …. prehod in zadrževanje 50€ na osebo
Lovska in nabiralniška aktivnost: letna dovolilnica 300 € na osebo
Prehod živali v javni lasti (srne, svinje, zajci,….) letni pavšal 3000€
prevoz čez parcelo : kolesar 50€, motorist 150€, traktor, avto 200€, gozdni tovornjak 500€
Uporabnina za javno infrastrukturo (vodovodne cevi, kandelabri, optika, ….) letni pavšal par tisočakov
……

Na to pa še vse 22% ddv pa smo na konju!
Takoj pridemo iz krize pa še za lopove bo kaj ostalo.

Zažgemo tale “kupleraj” in gremo na morje!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

o Bog – evo za koga je povišan DDV

SVN / EU 2013 … brez ene oznake EU / SVN ☻

zadnje sekunde (5:58 dalje)

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close