Biti Ime – legenda ☺
pa ne ravno namenoma .. kot npr, da se medijsko izpostavljaš, lupetaš politične floskule, bulšitaš neke projekte …
ampak kot skromen, garaški osebek (v neki manjši – ampak pomembni, močni skupnosti) … brez zavor, da znanje, vedenje, izkušnje … deliš drugim (za plačo, ker pač prihajajo mlajši, … )
ko te juniorji pred svojimi konkurenti, tvojimi šefi in trenutnimi sodelavci imenujejo “legenda”, te toplo pozdravijo (ženske objamejo in pocmokajo) …
paše.
Neglede na to, koliko 8si) iztržil v € do sedaj in tržiš sedaj ☺
bil včeraj tukaj-klik
od 1.000+ ljudi nas je bilo SVN 20%- ☺
tujci pa so delali tako “štalo”, da samo gledaš ☺ … in to vseh starosti v jerharicah in dirndlih ☺
To je Legenda !!!
tudi tale – BP spada sem
Forum je zaprt za komentiranje.