Binna Sajovic Lyconet
Pozdravljeni,
Ima kdo izkušnje z Binno Sajovic in piramidnim sistemom Lyconet in @Media?
Mojo znanko prepričujejo v bajne zaslužke, pa kako ji naj dopovem da je vse samo nateg?
Hvala za mnenja.
Sm šel čist za hec v živo tam na “sestanek”? en kup enga pihanja na dušo pa že od začetka vidiš da neki ne štima tm. Da ne govorim o napihovanju @media kokr da bom zdj ratu miljonar….čist za hec sm šou pa je blo prou vredno da sm se mal posmeju kakšne bedake delajo vn iz sebe noro no. Pol so kr predlagal da kr 3000€ investiram v to njihovo zadevo, a na koncu k mi je hotla pokazat kako dela, se niti pržgalo ni…
Osnovni namen podjetja je super. Povracila ob nakupih. Kar se pa tiče Lyconeta pa je zadeva taka, da firma nima denarja. Predstavniki znajo obljubjat kar vse bo z tem da si zakupis deleže v podjetju. Ko pa pride čas za izplacila pa je jok ? To se je izkazalo letos. V glavnem jaz nebi. Vsak se pa odloči za sebe. Lp
Ja res je imela bencinsko črpalko v naklem se je še sama pohvalila enkrat
Potem je pa očitno dobila dober posel kjer bo zavajala ljudi z lažnimi obljubami in dobila s,tem visoke provizije sedaj pa uživa luksuzno življenje na,račun takih ki so na bankah zakreditirani, mene bi bilo sram ne vem kako nje ni.
La
Ne razumem, kako si lahko nategnjen od te piramidne sheme? Se pravi oseba te vključi v program zvestobe in s tem dobiva provizijo? Jaz uporabljam cashback za DM, za nobeno drugo trgovino ne, ker se mi zdi sistem res tak, da dobiš minimalno popusta ven. Ampak prijaviš se itak na spletu na dm strani active beauty.
Jaz bom tak reku ideja cashback ( myworld ) deluje odlicno. V vsakem markwtingu je shema piramide z tem ni nc narobe. Narobe je to ker je narobe prikazan poslovni model. Ali uporabis free aplikacijo ali placas 500€ in kulis teh 1000SP ko ljudem delis aplikaciji in skozi njihovuh nakupov zamenjas 1000Sp v 1000€ tuki je treba dosti delat da mas tako mocno mrezo potem to ponovis 3x mreza raste tep se pa pocasi dobicek nabira. Prav tako mas moznost da registriras trgovca. Ampak nihov interes je da placas 3000€ in da ljudem tezis za teh 3000€ plus. In ce sam prodajas pakete in nedevas fokusa na to kar je idjea podjetja je pa nateg.
Prosim naj piše na svetloba.zdravi@gmail.com
Ponzi shema, 05.11.2024 ob 11:43
Jest sm se ujel v njihovo past pa mi je tok žal k sm šele kasneje dojel kaka ponzi shema je to
Ampak je pa dobro zamaskirana ta ponzi shema da na začetku ne posumiš da bi to bilo.
Maskirano je samo za budale. Vsak normalen se tega ne dotakne niti s palico.
Forum je zaprt za komentiranje.