Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Big Brother – kdo je favorit

Big Brother – kdo je favorit

Ali gledate Big Brother na hrvaški RTL?
Kdo bo zmagovalec? Meni je najbolj všeč Saša. Saj mi je tudi Beki, vendar Saša je daleč naprej.

JA MENI JE TUDI NAJBOLJ KUL SAŠA. SEDAJ BO ŠLA VEN ANTONIJA IN ZADEVA JE REŠENA..SAŠA JE ŠT.1

Ma kakšen Saša.
kaj ne vidiš Marine in Zdravka. Včeraj je bil zdravko najboljši. Bomo videli za 14 dni.
Uf to mora biti dobro, da živiš v hiši z nekom, ki ga ne poznaš 100 dni.
Zelo mi bo žal, ko bo tega konec, ker to gledam vsak večer.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close