Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › Big Brother – kdo je favorit Big Brother – kdo je favorit anonimni uporabnik 13.12.2004 ob 16:24 zadnji odgovor 13.12.2004 ob 21:41 Ali gledate Big Brother na hrvaški RTL? Kdo bo zmagovalec? Meni je najbolj všeč Saša. Saj mi je tudi Beki, vendar Saša je daleč naprej. Prijavi anonimni uporabnik 13.12.2004 ob 18:18 zadnji odgovor 13.12.2004 ob 21:41 JA MENI JE TUDI NAJBOLJ KUL SAŠA. SEDAJ BO ŠLA VEN ANTONIJA IN ZADEVA JE REŠENA..SAŠA JE ŠT.1 Prijavi anonimni uporabnik 13.12.2004 ob 21:41 zadnji odgovor 13.12.2004 ob 21:41 Ma kakšen Saša. kaj ne vidiš Marine in Zdravka. Včeraj je bil zdravko najboljši. Bomo videli za 14 dni. Uf to mora biti dobro, da živiš v hiši z nekom, ki ga ne poznaš 100 dni. Zelo mi bo žal, ko bo tega konec, ker to gledam vsak večer. Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.