Bi župnik blagoslovil jedi….
ni razloga da jih ne bi, če so včasih pokopavali težke komuniste cerkveno( ker so pred smrtjo za vsak slučaj izrazili tako željo, nikoli se ne ve), …pa tudi, ko bi boom malo odrvrgel svoje predsodke, bi kaj kmalu gotovil, da večina pirhov je že od nekdaj rdečih, pa modrih, itd…pa dober tek jutri zjutraj in pazi da se ti kak pirh ne zatakne v grlu
Imam to slabo navado, da ne zajtrkujem. Še posebej ob nedeljah ne, ko je kosilo bolj zgodaj. Tako da bo smrt morala še malo počakat. Kakšen pirh bom pa že pojedel, da ne ostajajo. Ni lepo hrane stran metat. Morda zvečer in če pride teta s koso oprezat … imam dobro vino doma, ji ga lahko ponudim :-)))))
Forum je zaprt za komentiranje.