Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Bi sploh šli v razmerje z žensko?

Bi sploh šli v razmerje z žensko?

Sadni, Spider, Dater &co?
verjetno jeza vas dovolj dobro samo najbooljše in to je taka ki ne vidi, ne sliši in ne govori)))

Hahahaha. 12 points!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

in ki meri v višino 1 meter in ima ploščato glavo…

X6, raje nam zaupaj kda si ga nazadnje namakal. Nekam sumljiv mi deluješ ti…

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


Raje pripopaj gor svojo sliko, da se bomo še ostali smejali s tabo.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


nazadnje dons zjutraj, saj veš, higiena pa to, pa ti? kar po steni potolčeš da umazanija stran pade?))


nazadnje dons zjutraj, saj veš, higiena pa to, pa ti? kar po steni potolčeš da umazanija stran pade?))[/quote]
Nekdo nekaj ne razume… ali pač?


nazadnje dons zjutraj, saj veš, higiena pa to, pa ti? kar po steni potolčeš da umazanija stran pade?))[/quote]
Nekdo nekaj ne razume… ali pač?[/quote]
a sem kaj zamudli? boš ti razložil))

Ne vem če je glede namakanja Sadni mislil na higijeno???


nazadnje dons zjutraj, saj veš, higiena pa to, pa ti? kar po steni potolčeš da umazanija stran pade?))[/quote]
Nekdo, ki ima urejeno spolno življenje in je v življenju srečen definitivno ne bi odpiral podobnih tem. Hkrati tudi ne bi tako s tako strastjo, kot ti, zagovarjal življenje tradicionalnežev in po drugi strani napadal ostale, ki živijo drugače. I rest my case 😉

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


kaj pa mentalna higijena? mu je poznana?


nazadnje dons zjutraj, saj veš, higiena pa to, pa ti? kar po steni potolčeš da umazanija stran pade?))[/quote]
Nekdo, ki ima urejeno spolno življenje in je v življenju srečen definitivno ne bi odpiral podobnih tem. Hkrati tudi ne bi tako s tako strastjo, kot ti, zagovarjal življenje tradicionalnežev in po drugi strani napadal ostale, ki živijo drugače. I rest my case ;)[/quote]
poceni floskule iz Ameriških nadaljevank te pač ne bodo rešile)) kot tudi ne poznavanje mojega spolnega življenja)) še kaj drugega mogoče?)

Aja pa še to, napiše se higiena, brez j-ja. Toliko o mentalni zaostalosti.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


a zdaj boš pa še z slovnico težil?))) higijena, hijena, higiena))


a zdaj boš pa še z slovnico težil?))) higijena, hijena, higiena))[/quote]
Napiše se S slovnico. Smešiš se :>

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Tip ki bere biblijo in seksa pred poroko ma se za kristjana in veruje v bogeca ki je bil spočet brezmadežno

In on si drzne spraševat neumnosti druge dobre moške medtem ko je sam totalno neuporaben razen za volit SDS in cerkvene namene …

glej da boš požegnal danes svojih 5 cm v trdem stanju 😉

pa pazi na žulje, saj veš za vas je do poroke na roke 😉

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

s temi bi šla v razmerje samo “Ančka” z avtošole ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


Se dobro, da si vse povedal z naslovom, ker nadaljevanja vsaj jaz ne znam dekodirati.

Zakaj pa menis, da jaz nisem v vezi? Skoraj vedno sem v vsaj par vezah. lol…


Se dobro, da si vse povedal z naslovom, ker nadaljevanja vsaj jaz ne znam dekodirati.

Zakaj pa menis, da jaz nisem v vezi? Skoraj vedno sem v vsaj par vezah. lol…[/quote]
štejejo osebe iz mesa in krvi … ne lutke iz seks šopov, mačke, psi, ptici, … prebivalci terarija, sosedstvo, nicki na netu … ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


Se dobro, da si vse povedal z naslovom, ker nadaljevanja vsaj jaz ne znam dekodirati.

Zakaj pa menis, da jaz nisem v vezi? Skoraj vedno sem v vsaj par vezah. lol…[/quote]
štejejo osebe iz mesa in krvi … ne lutke iz seks šopov, mačke, psi, ptici, … prebivalci terarija, sosedstvo, nicki na netu … ☺[/quote]
Saj sem ze veckrat napisal, da si vecina ljudi mojega zivljenja sploh ne more predstavljati. lol


štejejo osebe iz mesa in krvi … ne lutke iz seks šopov, mačke, psi, ptici, … prebivalci terarija, sosedstvo, nicki na netu … ☺[/quote]
Saj sem ze veckrat napisal, da si vecina ljudi mojega zivljenja sploh ne more predstavljati. lol[/quote]
in koga naj bi to sploh zanimalo??? Itak ga živiš ti sam za sebe, ne pa za koga drugega. Copy-Paste se pač ne da narediti.
Še crknil boš sam od/za sebe ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


Kot kaze avtorja teme zanima, ce imenovanih par slo v razmerje z zensko. Pa sem mu “zaupal”, da imam skoraj vedno vsej par razmerij (z zenskami), lol.


štejejo osebe iz mesa in krvi … ne lutke iz seks šopov, mačke, psi, ptici, … prebivalci terarija, sosedstvo, nicki na netu … ☺[/quote]
Saj sem ze veckrat napisal, da si vecina ljudi mojega zivljenja sploh ne more predstavljati. lol[/quote]
Zdaj pa je to končno nekomu uspelo. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


a zdaj boš pa še z slovnico težil?))) higijena, hijena, higiena))[/quote]
Napiše se S slovnico. Smešiš se :>[/quote]
ko bi le tudi pri ženskah bil tako picajzlast kot si pri slovnici, čaki mali saj si picajzlast..le glej da se si ga srebrno premažeš da ne širiš okužbe))


štejejo osebe iz mesa in krvi … ne lutke iz seks šopov, mačke, psi, ptici, … prebivalci terarija, sosedstvo, nicki na netu … ☺[/quote]
Saj sem ze veckrat napisal, da si vecina ljudi mojega zivljenja sploh ne more predstavljati. lol[/quote]
bom zapisal zgolj enkrat….tvojega življenja si ne želim predstavljati…..se lahko še česa nalezem če bi sploh poskušal kaj takega))

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close