Bi se katera tukaj odločila
stopiti v sveti zakon z osebkom, ki sliši na “ime” X6? Ta ne bo kompliciral. Zanj bo dovolj dobra vsaka, samo da bi se ga usmilila. Zaprisegel ji bo večno pokornost, ustrežljivost, poslušnost in na sploh podrejenost. Doma bo nosil predpasnik, roza copatke ter njej in njenim ljubimcem nosil zajtrk v posteljo. Zelo uporaben z vidika dresure.
Pišeš, kot da si z njim živel/a. Če nisi, potem sklepam, da ti je stopil na rep in sedaj cviliš. :))
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Forum je zaprt za komentiranje.