Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Bi se katera tukaj odločila

Bi se katera tukaj odločila

stopiti v sveti zakon z osebkom, ki sliši na “ime” X6? Ta ne bo kompliciral. Zanj bo dovolj dobra vsaka, samo da bi se ga usmilila. Zaprisegel ji bo večno pokornost, ustrežljivost, poslušnost in na sploh podrejenost. Doma bo nosil predpasnik, roza copatke ter njej in njenim ljubimcem nosil zajtrk v posteljo. Zelo uporaben z vidika dresure.

Ena stvar je ziher, domače živali ji ne bo treba nabavit.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


Pišeš, kot da si z njim živel/a. Če nisi, potem sklepam, da ti je stopil na rep in sedaj cviliš. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Pišeš, kot da si z njim živel/a. Če nisi, potem sklepam, da ti je stopil na rep in sedaj cviliš. :))[/quote]

Uuu, Marko grize 🙂

Upam, da ne bomo zdaj odpirali poimenskih tem, ali bi se kdo odločil za zvezo s tem in tem forumašem/forumašico.
Ker je postalo dolgočasno že eno ali dve temi nazaj.

Itak da rata dolgočasno, če se vsaka tema sprevrže v medsebojno obračunavanje eno in istih osebkov
Če bi se vsaj približno držali teme bi lahko bilo zanimivo marsikaj, tako pa..

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close