Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Bi klicali policijo?

Bi klicali policijo?

Odgovor na objavo uporabnika
help902, 12.09.2025 ob 20:23

pa nasvet, kako naj to očistim, prosim. hvala

Razletelo se je skozi odprto okno in komarnik po celi dnevni po laminatu:((((

Kakšen pa je komarnik na katerem se jajce razbije čeprav je okno odprto?

Odgovor na objavo uporabnika
help490, 12.09.2025 ob 20:18

V bloku imamo nesoglasja. So pobirali podpise za neko peticijo in nisem podpisala. Zdaj, čez 1 uro, mi prileti v okno jajce. Razmazano po komarniku in povsod. Bi vi klicali policijo?

Naslednjič bom jajce prej zamrznil.

Odgovor na objavo uporabnika
Vampire dance, 13.09.2025 ob 11:04

Naslednjič bom jajce prej zamrznil.

Svoje? Levo ali desno?

Kakšne peticije nisi hotela podpisati?

Podpiši že tisto kurčevo peticijo in nehaj policijo utrujat z banalno zadevo, kot da vsi skupaj nimate pomembnejšega dela. Po mojem so policisti z očmi zavijal ob tej prijavi. In kaj naj zdaj policija stori glede jajca?! Igra detektive kdo ga je vrgel, Vzame prstne odtise, pregleda kamere …?Mislim, jao no. To moraš bit ena zatežena in naporna stanovalka!

Teror enoumja.

Odgovor na objavo uporabnika
modrivrag, 13.09.2025 ob 00:09

Odgovor na objavo uporabnika
help902, 13.09.2025 ob 00:05

Odgovor na objavo uporabnika
modrivrag, 12.09.2025 ob 23:43

Odgovor na objavo uporabnika
help902, 12.09.2025 ob 23:35

Hvala vsem za odgovore in nasvet. Sem poklicala in prijavila, so prišli trije. Povedala, pokazala, poveala, da ta ženska ima edina motiv za to dejanje, nisem pa mogla lagati, da sem jo videla. Pokazala sem jim, kje stanuje, so šli še k njej in sem poslušala, kaj govorijo. Ona je seveda lagala, ampak se je malo zagovorila in izdala, ker oni ji niso povedali, kdo jo je prijavil, ona pa je rekla: saj niti ne vem, katera okna so od  gospe. Kako bi pa vedela, katera gospa se je pritožila, če ni ona vrgla jajca?:))) V glavnem, so jo vprašali za osebni dokument (kot so tudi mene prej in sem jim ga takoj dala), ona pa je začela nekaj mutit in jecljat, da ne najde, da nima …bla bla, potem so rekli, naj da nekaj, karkoli z njeno sliko in imenom in priimkom. Zdaj ne vem, kako gre naprej postopek, ali dobim kaj po pošti, bom kaj podpisala ali nič? Ve kdo?

Za silo sem očistila, zunaj je še na fasadi pod oknom, bom zjutraj pogledala in poslikala škodo in kako bi še tisto očistila.

Ti ne dobiš nič. Če bi njej dokazali bi dobila plačilni nalog za kršenje javnega reda in miru. Ti jo lahko tožiš, če ti bo uspelo dokazat kako škodo si utrpela, seveda pod pogojem, da je ona uradno kriva in jo je dokazano. Torej pričakuj drugič dva jajca v komarnik.☝️?

Kaj pa, če namontiram kamero? Bi to šlo?

Bos jajce posnel kurji hemoroid?? Ljudi zunaj ne smeš snemat, je kaznivo dejanje.

 

Mater maš bebave teme. Daj odjebi z mona.

oglasil s eje pravnik milan. to, ali gre za kaznivo dejanje ODLOČI SODIŠČE, ne glede na to, kaj piše v zakonu. Ko je sodba pravnomočna, velja tisto kar piše v sodbi.

Zakon o pravilih cestnega prometa ima alinejo, kjer piše, da se vsakemu ki vozi pijan odvzame vozniško dovoljenje. realnost je ta, da sodniki večino vozniških ne odvzamejo, pijanci se tam malo pokesajo in obljubijo da gredo v neko rehabilitacijo in odvzema ni.

zakon je spisan za take k si ti, k ne rodiš ništa.

avtorica daj ti dve kamere ne eno, pa ko ti pride kdo težit na vrata reci da itak ne delajo, da so samo za zastraševanje. pa ne pusti nkogar v stanovanje dokler ti ne pokaže odredbe sodišča, ki mora biti podpisana v strani sodnika.

sicer pa tvoja napaka, da si šla iz udobja hiše v blokovski skret.

 

dodatek za avtorico.

če si še dokaj mlada, lepa vitka in potrebna pičkica, pridi k mnei v hišo stanovat, cena za udbje je, da mi ga boš vlekla in te bom fukal na sto in en način, imela pa boš vsega, pa še pospravljala boš in kuhala.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close