Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Berem da se pritožujete, zato prosim

Berem da se pritožujete, zato prosim


Bibitka, če nekdo misli, da lahko neko delo opravlja bolje, potem mu ga z veseljem prepustim..V skupno dobro. :)[/quote]

Zakaj si prvi odstavek odstranil, ko sem te tako lepo pohvalila :)))

Skratka brez tebe ta forum ne bi bil to, kar je. 🙂

p.s.
Prepustiti nekomu nekaj… to je najlajžja pot 🙂


Bibitka, če nekdo misli, da lahko neko delo opravlja bolje, potem mu ga z veseljem prepustim..V skupno dobro. :)[/quote]

Bibita, napadali bi te verjetno izključno v primeru, ko bi delala traparije. Okej, se zavedam, kam pes taco moli, sem pa prepričana, da sama pri sebi točno veš, kaj mislim.


Če si ti pametnejša in sposobnejša, potem pa povej Primožu, da želiš prevzeti funkcijo.
V tem ne vidim problema.[/quote]

Ne vem, kako ste se dogovarjali s Primožem, a si vseeno težko predstavljam, da ti je rekel, da lahko počneš, kar hočeš, in dopuščaš vse, ker itak delaš prostovoljno.[/quote]
Nehaj že provocirati in širiti laži.
Ne vem, kaj se potem Sadni in še kdo pritožuje, da brišem komentarje, če dopuščam vse ?

Nisem ga odstranil. Še vedno je zgoraj. Le brez besed sem ostal. Saj vem, da si ti zadovoljna z mano. 🙂
Vse skupaj le postaja naporno…Poleg vseh obveznosti, nekateri pričakujejo, da bom dežural non-stop in sproti brisal vse, kar se nekomu ne zdi prav in ob tem skrbel, da bodo vsi zadovoljni.


Bibitka, če nekdo misli, da lahko neko delo opravlja bolje, potem mu ga z veseljem prepustim..V skupno dobro. :)[/quote]

Bibita, napadali bi te verjetno izključno v primeru, ko bi delala traparije. Okej, se zavedam, kam pes taco moli, sem pa prepričana, da sama pri sebi točno veš, kaj mislim.[/quote]

Ni nujno, da bi me napadali izključno v primeru, ko bi delala traparije. Danes so nekateri ljudje “fauš” nekomu, če je uspešen in če je priljubljen (pa tudi če zato ne dobi plačila) potem pa je tako, kot je…

Seveda vem kam ti ciljaš; ampak meni se Robi zdi zelo fer in preudaren, skratka moderator na mestu, tako kot naj bi bil (seveda to je moj pogled, smo pa ljudje različni).

Itak sem že vse napisal. Edini uporabnik, ki tu neprestano žali je Nm-3w, pa nisem edini, ki ima probleme z njim. Vsaki tadrugi osebi bo napisal, da je funkcionalno nepismen, butelj, ali pa kako je spolno občeval z njegovo mamo. Je pa res, da bo enim več, nekaterim manj najedal. Z mojimi in Spiderjevi posti se še največ ubada, pa ga še omenjava ne, kar lahko tudi dokažem, če je potrebno. Potem imaš pa še na drugi strani moderatorja, ki vse to podpira in mu je vseeno, saj če bi bilo po njegovem on ne bi pobrisal niti enega komentarja.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

pikec … tisti nekdo (1. oseba ednine, moški spol) nima lulčka spredaj kamor ti pikaš[/quote]

vi, ki se greste odnose fant – fant teh problemov nimate, anede … vi imate problem, ker se tipi preganjamo za babnicami, namesto, da bi ga tebi vlekli in nastavljali.[/quote]


trap … vprašaj tvojo mamo kolikokrat IN zakaj ni nastavila vsem drugim samo zato, da si ti imel formalnega očeta. Da nisi zmede, pastorek, … socialno odrinjen.
In fotra koliko jih je nategnil pa nobene ne sme priznati — morda imaš še kakšnega pol brata/sestro … in boš to izvedel šele na dedni razpravi!!![/quote]


nebi rad prizadel staršev psihični prizadetih …. ampak … a ti veš koliko barv ima mavrica + infra in ultra barve?
kavelj je v tem, da si ljudje prizadevao, garamo, se grizemo v jezik, požiramo svoj ego … za to, da shajamo z Ljudmi … ne pa s slikami na plakatih na katere dripci drkate[/quote]

Kakšna pravila točno moram jaz upoštevati tu gor, če tudi takšni prispevki niso primerni za izbris ???

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

pikec … tisti nekdo (1. oseba ednine, moški spol) nima lulčka spredaj kamor ti pikaš[/quote]

vi, ki se greste odnose fant – fant teh problemov nimate, anede … vi imate problem, ker se tipi preganjamo za babnicami, namesto, da bi ga tebi vlekli in nastavljali.[/quote]


trap … vprašaj tvojo mamo kolikokrat IN zakaj ni nastavila vsem drugim samo zato, da si ti imel formalnega očeta. Da nisi zmede, pastorek, … socialno odrinjen.
In fotra koliko jih je nategnil pa nobene ne sme priznati — morda imaš še kakšnega pol brata/sestro … in boš to izvedel šele na dedni razpravi!!![/quote]


nebi rad prizadel staršev psihični prizadetih …. ampak … a ti veš koliko barv ima mavrica + infra in ultra barve?
kavelj je v tem, da si ljudje prizadevao, garamo, se grizemo v jezik, požiramo svoj ego … za to, da shajamo z Ljudmi … ne pa s slikami na plakatih na katere dripci drkate[/quote]

Kakšna pravila točno moram jaz upoštevati tu gor, če tudi takšni prispevki niso primerni za izbris ???[/quote]

wau … takole bom pa dobil še svoja zbrana dela in The best of ☺☺☺
mi lahko pošlješ še na ZS, ko boš končal [sup](sine – res si zaman na križu umrl… da kdo res nima kaj početi kot nabirati objave na forumu … )[/sup]

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

za 1 teden prepovej prihod Markotu in On_ in še kaki blondinki (v glavi) in vse težave bodo tisti teden rešene potem boš vedel kako permanentno ukrepati.[/quote]

To je pa zlobno. Je že kdo kaj hujšega in bolj žaljivega (kot brano in mišljeno) napisal, pa nisi tako od Markota kot od On_-a bral, da naj se komu drugemu prepove pisati na MON-u. Kaj šele, da bi klicala Primoža na pomoč.

Ne vem, bolj strpni kot je Marko, nisi ne ti, ne Sadni in še kdo drug SKUPAJ ne. In potem je Marko vsega oz. največ kriv. Oh, prosim lepo. To je najlažje, krivdo valiti na drugega. Veliko bolj odraslo je pogledati v sebe in se vprašati, s čim si TI pripomogel h konfliktu.

Eni na tem forumu ste res taki otroci.

Primož,
kdo se pritožuje? Je to za javno objavo? Je to eden, dva, pet, deset…, je vsaj to možno zvedet?

Bibita, napadali bi te verjetno izključno v primeru, ko bi delala traparije. Okej, se zavedam, kam pes taco moli, sem pa prepričana, da sama pri sebi točno veš, kaj mislim.[/quote]

Ni nujno, da bi me napadali izključno v primeru, ko bi delala traparije. Danes so nekateri ljudje “fauš” nekomu, če je uspešen in če je priljubljen (pa tudi če zato ne dobi plačila) potem pa je tako, kot je…

Seveda vem kam ti ciljaš; ampak meni se Robi zdi zelo fer in preudaren, skratka moderator na mestu, tako kot naj bi bil (seveda to je moj pogled, smo pa ljudje različni).[/quote]

Spoštujem delo vsakega, ki svoj prosti čas namenja opravljanju volonterske dejavnosti, ampak to še ne pomeni, da je vseeno, kako se dela. Ne kritiziram Robija kot osebe, ampak njegovo delo.

Torej ti odobravaš medsebojno izmenjavo stališč na takem nivoju, kot se pojavlja tu pri nekaterih avtorjih? Ni pomembno, a je to virtuala ali ne. Prav od take osebe, kot je Robi, bi pričakovala, da bo to v kali zatrl. Tudi v realnem življenju smo z nekaterimi bolj in z drugimi manj kompatibilni, pa pustimo druge raje na miru. Tu pa zgleda tako, da moderator še podpihuje ta medsebojna obračunavanja.


Pogojev nisi napisal, torej??
Jaz sem napisal, da si slab moderator in pri tem ostanem, dokler ne bo drugače.
Na kavo nisi povabil, torej ne trdi kdo si upa in kdo ne.

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Primož,

moj predlog:
– naj se glasuje, kdo želi, da se omejijo pisci tle gor (in kateri)
– naj tisti, ki se pritožujejo sami odidejo pisati na drug forum
– naj se odpre še en podoben forum, torej forum za izmenjavo mnenj v smislu debatiranja, kjer pa bomo debatirali tisti, ki ne bomo želeli vsako temo, ki nekomu ne bi bila povšeči, kar izbrisati
– naj enostavno tisti, ki drugim nismo povšeči, poiščemo drug forum in pišemo tam naprej, tu pa se ne prikažemo več in konec debate.

Primož,

smisel (in čar) tega foruma ni eno podano mnenje, ampak pogovor.


Pogojev nisi napisal, torej??
Jaz sem napisal, da si slab moderator in pri tem ostanem, dokler ne bo drugače.
Na kavo nisi povabil, torej ne trdi kdo si upa in kdo ne.[/quote]
Pogoji so napisani med splošnimi pogoji, ki jih bi naj vsak prebral, ko se registrira.

Čisto zgoraj je tema o srečanju, kjer si prav tako omenjen in povabljen, če prideš.


Veliko pričakovanj..Takšnih in drugačnih…..

Če sem nesposoben, sem pač nesposoben. Zato pa z veseljem prepuščam mesto sposobnejšemu, ki bo lahko izpolnil pričakovanja.
Svoj prosti čas pa uporabim za kaj bolj konstruktivnega.

Meni se zdi Robi super.

Kot moderator je slab, kakšen je osebno, me pa niti ne zanima, tako kot pri vseh ostalih uporabnikih ne. Nevem zakaj nas potem želi povabit na srečanje ? Takšne stvari se razčistijo na forumu, ne pa na štiri oči. Če bi se zunaj dobili ziher ne bi debatirali o forumu, vsaj jaz ne bi, bi raje zamenjal na kiro drugo temo.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

evo [sup](po prebranem zagotovo) [/sup] Naj predlog

jaz grem za (so)moderatorja skupaj z Robijem ♥

[sub]koliko perja bo sedaj letelo[/sub]

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


Torej se imaš ti za sposobnejšega.
Primožu predlagam, da me nadomesti s tabo. Pa je problem rešen.

Super mnenja, predlogi in komentarji.

Vse bom premlel in podal kakšeno konkretno potezo.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Če je kaj spravilo ta forum do najnižje možne točke, je to zagotovo odprtje te teme, kjer se o Robiju razpravlja kot o nekakšnem govedu, ki ga (ne)nameravate kupiti na podeželskem sejmu.

Bedno do konca. Ampak, če že tako mora biti: Robi imaš moj glas!

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]


Ne, jst sem prelen za moderatorja. Nimam tok časa, da bi vsak komentar pregledal, tako da bi verjetno bil še slabši od tebe. Nekdo je zadnjič predlagal, da bi lahko ta čvek imel več kot samo enega moderatorja. No tudi meni se zdi to dobra ideja.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Da nebo vse modro obarvano bom jaz uletel. Kar se mene tiče, nimam pritožb.

vsi in vsak/a bi s tujim po koprivah,
naj bi bilo pa po njihovo ☻ ☻

razvoj forumaštva je zanimiv … ker si je vsak sam kriv, kaj dobi kot komentar, če ga prebere

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


Jaz bom pa hitman!☺☺☺☺☺☺

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

In, če bi bil vsak med nami bolj zrel, strpen, dvakrat premislil o napisanem preden klikne na oddaj, bi modreator lahko skrbel za vse tisto, kar je njegovo delo in se mu ne bi bilo treba ukvarjati z nekakšnim lektoriranjem, miritvijo vročih strasti. Mogoče bi se vsi skupaj preprosto držali teme, ki jo tisti hip prebiramo in tudi svoj odgovor navezali na temo debate, prerasli sami sebe, se izognili žaljivkam takšnim in drugačnim. Bodimo pošteni, ni pomembeno, kdo je moderator, tukaj bi bil popljuvan in verjamem, da Robi preživi brez foruma lažje, kot marsikdo med vami brez Robija:)…Primož, verjamem vate in v pravilno odločitev, ki je-Robi ostane:)…

Ha ha ha… in kje je sedaj ta moski ego ki ga nekateri tako pumpajo???

Se absolutno strinjam. Take stvari ne sodijo na forum in moderatorjeva naloga je, da ukrepa. Tu pa zgleda, kot da moderatorja sploh ni.[/quote]
Se podpišem. Vsi, ki to podpirate enostavno niste ljudje, pa tudi, če gojite nevem kakšna čustva do moderatorja. Če se takšne prispevke ne briše, potem je najbolje kar ukinit čvek, ker to ni podobno nobenemu pogovoru. Človek odpre temo, vpraša za nek nasvet, ta mu pa kr napiše naj vpraša mamo kolikrat se je že nastavila. WTF ?

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close