bazen pri hiši
Ni in ne more biti, ker se v njej raztapla pot kopalcev, prah,itd
Kmalu zrastejo alge in je potrebna menjava vode, kar ni zanemarljiv strošek + spet je mrzla in neprimerna za kopanje nekaj dni.
Kemija + filter je “skoraj” obvezna stvar, pokrivanje priporočlivo (z črno folijo, ki jo dobiš v vsaki železnini), se voda bolj segreje. Filter mora delat vsaj čez noč in skozi je treba dodajat klor. Bolj je toplo bolj hlapi in več ga rabiš. Zelo priporočljivo, če ne kar obvezno je izlužit vodni kamen ob prvem polnenju.
Dela z bazenom je kar veliko, če želite imet urejenega in primernega za kopanje, sam nakup “posode” je ob vsem naštetem majhen strošek 😉
Forum je zaprt za komentiranje.