Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek bazen pri hiši

bazen pri hiši

Kako se vam zdi, če ima nekdo bazen pri hiši? Je s tem veliko dela, predvsem mislim čiščenje bazena, pokrivanje pozimi , poleti pa menjavanje vode brez dezinfekcije. Je voda dovolj čista?

Ni in ne more biti, ker se v njej raztapla pot kopalcev, prah,itd
Kmalu zrastejo alge in je potrebna menjava vode, kar ni zanemarljiv strošek + spet je mrzla in neprimerna za kopanje nekaj dni.
Kemija + filter je “skoraj” obvezna stvar, pokrivanje priporočlivo (z črno folijo, ki jo dobiš v vsaki železnini), se voda bolj segreje. Filter mora delat vsaj čez noč in skozi je treba dodajat klor. Bolj je toplo bolj hlapi in več ga rabiš. Zelo priporočljivo, če ne kar obvezno je izlužit vodni kamen ob prvem polnenju.

Dela z bazenom je kar veliko, če želite imet urejenega in primernega za kopanje, sam nakup “posode” je ob vsem naštetem majhen strošek 😉

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close