Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Barvanje kavbojk

Barvanje kavbojk

Doma imam ene kavbojke, ki so ze kot model zelo sprane..barva vlece na rumeno, vcasih ze kar na roza. Ker mi gre barva na zivce, bi jih rada pobarvala v neko modro in mi je logicno, da bodo se vedno videti sprane, samo barva bo drugacna. Ali obstaja barva za to ali pa mogoce kje to delajo?

Thx.

Cunjice barvajo v Kranju podjetje Barvatex tel. 04/2011244

Sem klicala: barvanje kavbojk za odrasle 1.400 SIT…ze nesem 🙂


@in
ča najlepsa hvala.

a jih barvajo še kje v mariboru?ve kdo?

ni problema:) zato smo tu:)))))))))

V KEMIKALIJI PRODAJAJO BARVO ZA TEKSTIL ZA STROJNO BARVANJE, TAKO BOŠ JIH NAJLAŽJE POBARVALA.PRI BARVI SO PRILOŽENA SUPER NAVODILA!

Jaz sem si jih pobarvala doma, pa ni enakomerno prijelo.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close