Doma imam ene kavbojke, ki so ze kot model zelo sprane..barva vlece na rumeno, vcasih ze kar na roza. Ker mi gre barva na zivce, bi jih rada pobarvala v neko modro in mi je logicno, da bodo se vedno videti sprane, samo barva bo drugacna. Ali obstaja barva za to ali pa mogoce kje to delajo?