Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek ATRAKTIVEN CRNOLASEC SI ZELI SPOZNAT NJO 40+

ATRAKTIVEN CRNOLASEC SI ZELI SPOZNAT NJO 40+

Marjazko ne rabi tehnike – ima dolg(ega) jezik, se ve
.
.

…ker imava tooooliko skupnega. :)[/quote]

Glavno da nimam majhnega in da nisem ljubosumen. :))) Še rabiš kaj? Kaj še rabi ženska? To je itak vse. :D[/quote]

Med?

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Če je moški ali ženski ponos ranjen, a potem je Margot slaba? ;))
Popravita se vidva z Antilopo malo – sozajemna podporodajalca. :D
Margot bi me res lahko obogatila za kakšno življenjsko izkušnjo. :)[/quote]

Res bi te lahko obogatila. Evo, midve z Margot sva se že dogovorili, da te vzame v roke, ker sva si razdelili teren. :))[/quote]

Jaz bi ti prepustila kra oba 😀
Samo včasih bi kaj pokomentirala – še toliko časa dokler se mi bo ljubilo to početi.
Ampak, kolikor se poznam, ne bo prav dolgo trajalo.

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Glavno da nimam majhnega in da nisem ljubosumen. :))) Še rabiš kaj? Kaj še rabi ženska? To je itak vse. :D[/quote]

Med?[/quote]

Nektar ja, ga imaš dovolj? :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Se pridružujem odgovoru :)[/quote]
Sami izgovori….:)
Skoraj vsak dan kakšen samski moški odpre temo, kjer išče punco ali pa celo damo…:)
Tista, ki je samska, si je zato sama kriva…:)))


Okregal pa ravno ne, no…Samo lepo prosil. 🙂

Pa naj bo. Če že imamo izjavo Margotke. 🙂
Zato pritožba ni dovoljena. 🙂

pravi Margot-ka, da je tudi brezplacna reklama nekaj vredna 🙂
.
.

In, atraktivni črnolasec, kaj uspeha?

izkusene gospe pravijo da ni razlike med mladim in starim kar se tice casa
pri starem dlje casa traja , mladi pa hoce dvakrat 🙂
.
.

Ženske nočejo obupancev, ki na vse kriplje iščejo žensko.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Ženske nočejo obupancev, ki na vse kriplje iščejo žensko.[/quote]

SPider, točno tako. Niti tipov, ki v vsakem drugem stavku piše o damah. Ja, precej oglasov se najde tule gor, da iščejo žensko samo ne normalnih moških.

Aja, včeraj je bilo po TV, da si je en fant naredil stran, kjer išče punco: http://www.iscempunco.si
Mogoče je pa on pravi :).

Ženske nočejo obupancev, ki na vse kriplje iščejo žensko.[/quote]
Če se človek potrudi in pokaže interes, še ni obupan. To je tako, kot da bi žensko povabil na zmenek, ta pa ne bi želela s teboj, ker bi s tem pokazal obup. Ja kako pa potem sploh začneš neko zvezo, če ne s spoznavanjem?
Vsak poskus se takoj označi za obupanost. Potem pa mi ne jamrajte, da ni pravih žensk, moških, ter sprašešvat, kje so. Povsod okrog vas so, samo jih ne želite videt. To slednje ne leti toliko nate Spider. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Tale črnolasec že več let pošilja okrog svoj opis. Na portalih ona on in podobnih in očitno tudi tole. Na ona on, se ne potrudi niti toliko da bi vsake toliko sprmenil svoj mail, ki ga pošilja ženskam okrog. Se prijaviš na portal, takoj dobiš njegovo pismo. Se odjaviš, čez kako leto spet prijaviš, spet vleti njegov mail. Se ponovno prijaviš čez 4 leta, spet njegov, popolnoma enak mail. Je pa tam širši opis kot tule. TUle ga je precej skrajšal. Na ona-on je bolj osladen, daljši in seveda bolj hvali sam sebe.

Ne vem, kaj bi zdaj ti rad, sveta na glavo ne boš obrnil. Tipi, ki odpirajo teme, da bi radi eno spoznali, so s strani žensk ponavadi označeni kot obupanci in deležni posmeha. Tega si nisem jaz izmislil, to pač tako je.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close