ATRAKTIVEN CRNOLASEC SI ZELI SPOZNAT NJO 40+
Men ise pa zdi, da se ti bolj Margo bojiš in je Robi izgovor, da bi te našeškala malo, ker si že ob tem, ko te je orkcala malo, zbežal in bil hudo prizadet. :))
Margo, ti si ga kar privošči, tega majhnega… :)))[/quote]
Ne vem kaj bi mi lahko zameril, da bi bil lahko prizadet. Jaz ga imam zelo rada. Zdelo se mi je, da se rad šali, jaz pa tudi. Pa sva se.
Emmm…Intrudercek, nočem tečnariti ampak zatipkal si se pri nick-u.
Men ise pa zdi, da se ti bolj Margo bojiš in je Robi izgovor, da bi te našeškala malo, ker si že ob tem, ko te je orkcala malo, zbežal in bil hudo prizadet. :))
Margo, ti si ga kar privošči, tega majhnega… :)))[/quote]
A ni Margo neka margarina, Matjažko? :))[/quote]
Z medom je baje najboljša. :))
Če je moški ali ženski ponos ranjen, a potem je Margot slaba? ;))
Popravita se vidva z Antilopo malo – sozajemna podporodajalca. 😀
Margot bi me res lahko obogatila za kakšno življenjsko izkušnjo. :)[/quote]
Odvisno na katerem področju čutiš da si reven…
Če je moški ali ženski ponos ranjen, a potem je Margot slaba? ;))
Popravita se vidva z Antilopo malo – sozajemna podporodajalca. :D
Margot bi me res lahko obogatila za kakšno življenjsko izkušnjo. :)[/quote]
Res bi te lahko obogatila. Evo, midve z Margot sva se že dogovorili, da te vzame v roke, ker sva si razdelili teren. :))
Forum je zaprt za komentiranje.