Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek ATRAKTIVEN CRNOLASEC SI ZELI SPOZNAT NJO 40+

ATRAKTIVEN CRNOLASEC SI ZELI SPOZNAT NJO 40+

glede na to, kaj pocnejo admini na nekih forumih, jaz recem da so to forum teroristi
tule jih pa ocitno ni , ce odstejem Robi-ta, ki me je okregal
.
.

Men ise pa zdi, da se ti bolj Margo bojiš in je Robi izgovor, da bi te našeškala malo, ker si že ob tem, ko te je orkcala malo, zbežal in bil hudo prizadet. :))
Margo, ti si ga kar privošči, tega majhnega… :)))[/quote]

Ne vem kaj bi mi lahko zameril, da bi bil lahko prizadet. Jaz ga imam zelo rada. Zdelo se mi je, da se rad šali, jaz pa tudi. Pa sva se.

Emmm…Intrudercek, nočem tečnariti ampak zatipkal si se pri nick-u.

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Kdo bi si mislil, pa ravno zadnjič je Robi napisal, da so mu všeč besedni dvoboji.

Men ise pa zdi, da se ti bolj Margo bojiš in je Robi izgovor, da bi te našeškala malo, ker si že ob tem, ko te je orkcala malo, zbežal in bil hudo prizadet. :))
Margo, ti si ga kar privošči, tega majhnega… :)))[/quote]

A ni Margo neka margarina, Matjažko? :))[/quote]

Z medom je baje najboljša. :))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

bojim se da tale tudi z medom ni uzitna
.
.

Je pa vsaj sladka…. 😉

to se samo dela
.
.

Saj je ne boš jedel, med poližež dol, a ne. haha :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

ne lizem vsako , tudi ce se z medom namaze
.
.

Indrudercek ocitno ti nimas samo majhnega ampak tudi bolj slabo vidiš: že drugič ti pišem, zatipkal si se pri mojem Nick-u.

:):)

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Indrudercek ocitno ti nimas samo majhnega ampak tudi bolj slabo vidiš: že drugič ti pišem, zatipkal si se pri mojem Nick-u.

:):)[/quote]

Baje mu je Robi javil, da bo zdaj o.k. :))

preberi cel podpis
.
.

Intrudercek, glede na to, da si tako spreten pri računalnikih, daj tetki Marg zrihtaj en video, ki bi ga rada imela. A bi? Ni me treba nič lizat, samo ta posnetek mi zrihtaj.

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

starim tetam ne delam uslug, mladim pa ja
.
.

Dobr, dobr, sej boš ti drugič rabil inštrukcije pa ti jaz tud ne bom hotela pomagati.

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Margo, nauči ga manir! Nima spoštovanja do starejših. Ravno starejšim se priskoči na pomoč.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

kaj pa ti sploh znas , ce odstejem da delas cirkus na forumu
.
.

Matjaz-ko izvoli
.
.

Ja, Matjažko in Margot bi bila odličen par. To sem takoj opazila. :)))

sem toliko zloben da mu jo resnicno privoscim
da ga vsaj 1 spravi v red
red pa mora biti – makar slab
.
.

…ker imava tooooliko skupnega. 🙂

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Če je moški ali ženski ponos ranjen, a potem je Margot slaba? ;))
Popravita se vidva z Antilopo malo – sozajemna podporodajalca. 😀
Margot bi me res lahko obogatila za kakšno življenjsko izkušnjo. 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

…ker imava tooooliko skupnega. :)[/quote]

Glavno da nimam majhnega in da nisem ljubosumen. :))) Še rabiš kaj? Kaj še rabi ženska? To je itak vse. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Če je moški ali ženski ponos ranjen, a potem je Margot slaba? ;))
Popravita se vidva z Antilopo malo – sozajemna podporodajalca. 😀
Margot bi me res lahko obogatila za kakšno življenjsko izkušnjo. :)[/quote]

Odvisno na katerem področju čutiš da si reven…

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Če je moški ali ženski ponos ranjen, a potem je Margot slaba? ;))
Popravita se vidva z Antilopo malo – sozajemna podporodajalca. :D
Margot bi me res lahko obogatila za kakšno življenjsko izkušnjo. :)[/quote]

Res bi te lahko obogatila. Evo, midve z Margot sva se že dogovorili, da te vzame v roke, ker sva si razdelili teren. :))

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close