ATRAKTIVEN CRNOLASEC SI ZELI SPOZNAT NJO 40+
Se pridružujem odgovoru :)[/quote]Punce nič ne bo z drugič….najprej morate prvič, da boste lahko potem drugič….he,he,he[/quote]
Bom popravila moj odgovor: ob nalednji priložnosti (ko bom imela 40+), če že ne bom (srečno) oddana 🙂
Punce nič ne bo z drugič….najprej morate prvič, da boste lahko potem drugič….he,he,he[/quote]
Bom popravila moj odgovor: ob nalednji priložnosti (ko bom imela 40+), če že ne bom (srečno) oddana :-)[/quote]Kaj pa če boš samo oddana in ne tudi srečna? 🙂
Kaj pa če boš samo oddana in ne tudi srečna? :)[/quote]Si bo sama kriva…?[/quote]Kaj pa vem če….. 😉
Včasih je veljalo, da je enako kriv tisti ki vrečo drži kot tisti ki noter daje tako da….
Eh, bomo raje počakali, nam bo potem povedala koliko ima sreče in koliko je oddana 😉
Sem ti že pisala pa si zgleda spregledal. Prosim dopolni manjkajoče pikice s črkami, ker mi je bilo ful všeč. Pa ne da si se zbal, da boš tokrat dobil pol Twix-a? Prosim, vrni nazaj, tako kot je bilo.
Jaz bom pa dala v podpis:
Intrudercek je zakon! Vse ostalo je kriminal.
Forum je zaprt za komentiranje.