Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Armada ladij

Armada ladij

A res ni upanja, da človeštvo zaživi v miru in blaginji brez vojn?

Medtem pa britanski Telegraph poroča, da se v Perzijskem zalivu zbira armada ameriških in britanskih bojnih ladij, letalonosilk in podmornic, ki naj bi posredovale v primeru preventivnega napada Izraela na iranske jedrske objekte. Šlo naj bi za floto skupno 25 držav, vključno s Francijo, Savdsko Arabijo in ZAE.

http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/middleeast/iran/9545597/Armada-of-British-naval-power-massing-in-the-Gulf-as-Israel-prepares-an-Iran-strike.html


Mislim, da ne.

mislim, da so ljudje enostavno prepožrešni, da bi si želeli mir…žal

Vojna bo na te napetosti prej ali slej, gre se le za vprašanje tednov.

http://wearechange.si/ali-bo-clovestvo-prezivelo-singularnost/[/url]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close