Antenin Zmenek na slepo – Turčija
Vidim, da še ni te teme, meni se zdi ful zabavno poslušat po radiu.
Torej, bi šli, koga bi vzeli, kak se vam zdi na sploh ideja takšnega spoznavanja, izbiranja potencialnega partnerja? Meni se zdi super. Sploh pa, če ti oseba, ki si jo povabil, ni všeč., greš raziskovat novo deželo. Zmagaš v vsakem primeru 🙂
http://www.radioantena.si/strani/Ekipa.aspx?ID=12563&LNK=163
Prijavite se lahko samo do 25. maja.
Saj vse piše. Antena ti plača Sončkov paket v višini 300eur na osebo.
Prav preko neta? Sta se dobila samo zato, da sta šla skupaj na potovanje? 2 popolna neznanca. Kaj če se ne bi ujela? In bi ti želela eno, on drugo (govorim za potovanje, ne intimne stike)?
Čeprav v teh zmenkarijah je malo drugače, slišiš glas, prebereš zanimannja itd. Vsaj nekaj malega veš.
Točno, samo zaradi potovanja. Saj sem napisala, da sva se pred potovanjem dovolj dobro spoznala, da sem vedela, da ne bo težav. To pomeni, da v nasprotju z Anteninim zmenkom, sva se že prej parkrat dobila, predebatirala načrte, šla skupaj na izlet in tako naprej. Za potovanje moraš biti kompatibilen. In ja vedela sem, da jaz ne želim razmerja in da ga tudi on ne želi. Ni bilo tako na slepo kot tole prek Antene.
Saj si verjetno že slišala za razne sopotniške centrale in da se sopotniki najdemo tudi preko neta :)? Tega je kar precej.
Saj sva postala prijatelja (nisva pa bila ljubimca, partnerja). Še zdaj se kdaj pa kdaj dobiva in kako rečeva.
V google odtipkaš sopotniška centrala ali pa iskanje sopotnika pa boš našla. Jaz sem ga našla na Erazmovi sopotniški centrali, ki pa mislim, da ne deluje več.
Zmenek na slepo, če greš na eno pijačko je eno, da pa bi cel teden spala v isti postelji z neznancem?
Tudi na MONu imaš iskalnico sopotnikov: http://med.over.net/forum5/list.php?211
TUdi, tu sem pred leti iskala, samo izcimil se je le izlet, mislim, da ene dvakrat, trikrat, samo se z nobeno osebo nisem ujela glede potovalnih načrtov. Na potovanje sem šla raje sama.
Ne mi rečt, da perfektni monki in monke tega ne poslušajo in spremljajo?!?
Ena posebnost: sliko izbranca oz. izbranke vidijo šele naknadno, ko so že zapečateni, hehe
Se vam je kdo še posebej dopadel? Meni je fajn, ker enkrat izbira ženska, drugič pa moški.
Kok špasno bo šele, ko bo kaki flenči všeč pobč iz drugega para.
Edina tema, ki ni posmemana, I’m insulted.
[h]
Forum je zaprt za komentiranje.