Anonimni telefoni za klic v stiski, zelo cuden folk
Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 2062, 15.09.2025 ob 05:08
Anonimno 2062, 15.09.2025 ob 05:08
Boga ni.Si predstavljate,da kliče ateist ali pa musliman in ga od enega lažnega boga in lažne vere pošiljaš k drugi lažni veri?V imenu boga in ver se dogajajo vojne in mogoče silijo ljudi v samomor,ker tako nek lažen bog veleva.
V samomor nas sili lgbt ideologija
Forum je zaprt za komentiranje.