Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Anonimni telefoni za klic v stiski, zelo cuden folk

Anonimni telefoni za klic v stiski, zelo cuden folk

Lol, jaz sem normalna.

Psihiatrija je resila ful veliko zivljenj, vsako leto se velik folka tam not ubije.

 

 

Samo naglas povem, kako je sistem nefunkcionalen ce so zenske ali moski v stistki.

Glejte , Zemlja je prenaseljena, nekako je potrebno zmanjšati število populacije, če niste družbeno funkcionalni je čas za odhod. Samo da spreminjate kisik v CO2 je brez veze.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 2062, 15.09.2025 ob 05:08

Boga ni.Si predstavljate,da kliče ateist ali pa musliman in ga od enega lažnega boga in lažne vere pošiljaš k drugi lažni veri?V imenu boga in ver se dogajajo vojne in mogoče silijo ljudi v samomor,ker tako nek lažen bog veleva.

V samomor nas sili lgbt ideologija

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close