Najdi forum

ani

želela bi samo en lep verz, ki bi ga lahko napisala mami v čestitko, ki ima danes abrahama.

hvala

Ta sivi mož ABRAHAM !

Do včeraj še rosno mlada dama,
a danes že v družbi Abrahama !
Vso svojo lepoto teh zrelih let
doživljala znova boš spet in spet.

Naj vedno bogato bo tvoje življenje
in prav nič boleče tvoje zorenje.
Sreča naj sije ti v krogu družine,
a tvoje ugodje nikdar naj ne mine.

Naj sivi ta mož podeli ti polet,
saj čaka že novih te petdeset let !
Naj ravna, prijetna zdaj tvoja bo pot,
ljubezen pa spremlja naj te povsod !

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close