Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek angleški motor leta…

angleški motor leta…

Vidva, serviserja, že vesta. 😉

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Seveda vema, v katero smer se svet vrti in v katero se obračajo južni vetrovi. Pri vas nič ne piha? 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Super…. še boljš kot kava. 🙂

Zdaj se mora samo še matjazek odločiti ali bo (pri)šel z menoj ali z Robijem? :))

Super…. še boljš kot kava. 🙂

Zdaj se mora samo še matjazek odločiti ali bo (pri)šel z menoj ali z Robijem? :))[/quote]
Če pride iz tvoje strani, te lahko vmes pobere…..Pa ne pozabita na zemljevid ali navigacijo, da ne zgrešita poti…:)

Super…. še boljš kot kava. 🙂

Zdaj se mora samo še matjazek odločiti ali bo (pri)šel z menoj ali z Robijem? :))[/quote]
Če pride iz tvoje strani, te lahko vmes pobere…..Pa ne pozabita na zemljevid ali navigacijo, da ne zgrešita poti…:)[/quote]

A to pomeni, da gremo vsi trije skupaj? 🙂


Če pride iz tvoje strani, te lahko vmes pobere…..Pa ne pozabita na zemljevid ali navigacijo, da ne zgrešita poti…:)[/quote]

A to pomeni, da gremo vsi trije skupaj? :)[/quote]
Kdo pa je ta tretji ?

Hehehe… drugi serviser. 🙂

Super…. še boljš kot kava. 🙂

Zdaj se mora samo še matjazek odločiti ali bo (pri)šel z menoj ali z Robijem? :))[/quote]

Je varno s tabo, Bibitka? Imaš mirne roke za volanom in ne segaš …. za cigareti na sosednji sovoznikov sedež?

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Nisem mislila, da si taka boječka?:)

Moje roke so čisto mirne, vsaj kar se cigaret tiče.:)

Nisem mislila, da si taka boječka?:)

Moje roke so čisto mirne, vsaj kar se cigaret tiče.:)[/quote]

Škoda, potem se ne boš včakala 100 let kot jaz, ki ne kadim.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Nisem mislila, da si taka boječka?:)

Moje roke so čisto mirne, vsaj kar se cigaret tiče.:)[/quote]

Škoda, potem se ne boš včakala 100 let kot jaz, ki ne kadim.[/quote]

Baje, da imamo ženske daljšo življenjsko dobo kot moški; potem se lahko zgodi da bom dočakala še kakšno leto več kot ti. 🙂

Škoda, potem se ne boš včakala 100 let kot jaz, ki ne kadim.[/quote]

Baje, da imamo ženske daljšo življenjsko dobo kot moški; potem se lahko zgodi da bom dočakala še kakšno leto več kot ti. :)[/quote]

Tistim, ki gre lepše, dlje živijo.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ženske večkrat moškemu predstavljate nujno zlo. 🙂

Moški s takšnim mišljenjem, pač zagotovo ne ve, kaj bi z žensko, ki je vse kaj drugega, kot nujno zlo. Vsakemu svoje. 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

A s tem misliš povedat, da gre nam lepše? 🙂

A s tem misliš povedat, da gre nam lepše? :)[/quote]

Jah, kaj pa ti manjka? Če si ne želiš nič, imaš vse. :))
Za glavobol mogoče kaki evri so včasih doborodšli, ker bolj primejo kot aspirin?

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

A s tem misliš povedat, da gre nam lepše? :)[/quote]

Jah, kaj pa ti manjka? Če si ne želiš nič, imaš vse. :))
Za glavobol mogoče kaki evri so včasih doborodšli, ker bolj primejo kot aspirin?[/quote]

Jaz si kar nekaj želim.:) Manjka mi pa res nič. 🙂

Jah, kaj pa ti manjka? Če si ne želiš nič, imaš vse. :))
Za glavobol mogoče kaki evri so včasih doborodšli, ker bolj primejo kot aspirin?[/quote]

Jaz si kar nekaj želim.:) Manjka mi pa res nič. :)[/quote]
Čemu pa potem želje…..?

Jaz si kar nekaj želim.:) Manjka mi pa res nič. :)[/quote]
Čemu pa potem želje…..?[/quote]

Tudi, če nam nič ne manjka si lahko kaj želimo.

Kot npr jaz, da greva midva z matjazekom na lahki kakao k japkici.:)


Čemu pa potem želje…..?[/quote]

Tudi, če nam nič ne manjka si lahko kaj želimo.

Kot npr jaz, da greva midva z matjazekom na lahki kakao k japkici.:)[/quote]

Ni problema, ta želja je povsem uresničljiva. 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Mogoče so vse naše želje uresničljive….Le vprašanje časa je, kdaj in v katerem življenju jih je možno realizirati…:)

Tudi, če nam nič ne manjka si lahko kaj želimo.

Kot npr jaz, da greva midva z matjazekom na lahki kakao k japkici.:)[/quote]

Ni problema, ta želja je povsem uresničljiva. :)[/quote]

Na križišču levo, takoj za desnim ovinkom pa potem še naravnost 100 m po makedamski cesti?
Bibitka, zabeleži si na kak papir, da ne zgrešiva! Jaz sem tako željen kavava, da to ni za povedat…. 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Matjažek ni problema, bomo asfralt vun vrgli. :)))


Potem se pa brez traktorja ne bo dalo priti do tebe….:)


Potem se pa brez traktorja ne bo dalo priti do tebe….:)[/quote]

Na traktorje se pa fleš spozna. :)))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close