Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek angleški motor leta…

angleški motor leta…

Japkica kaj meniš na Robijev predlog? 🙂

Meni se zdi jako dober .:)[/quote]

A kr skoz naj skrbim za svojo zadovoljitev??!! :))))))))))))))))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Ja. To. Kako? :)))[/quote]
Postaneš bolj samozadostna.

V bistvu le izpoljnjuješ svoj priučen program. Verjameš, da si dobra in vredna pohvale le, če boš v hiši mela red in vse pospravljeno. Le takrat boš zadovoljna s sabo.
In če te je tega lahko nekdo naučil, se lahko zdaj sama od-učiš in svoje zadovoljsvto ne pogojuješ s popolnim redom.
Zmanjšaj pričakovanja do sebe in si daj vedeti, da si lahko zadovoljna že s tem, kar imaš…Karkoli to že pač je.[/quote]

Wouuuuuu, počasi. Ne sprašujem po krepitvi lastne samopodobe. 🙂
Pravzaprav ne gre za iskanje pohvale z zunanje strani, temveč za lastno samokritičnost in visoke zahteve do/od sebe. In to se vsekakor ne nanaša le na urejenost doma, temveč na vsa področjih. Še to, redoljubnost ne enačim z ‘imeti nekaj’.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Japkica kaj meniš na Robijev predlog? 🙂

Meni se zdi jako dober .:)[/quote]

A kr skoz naj skrbim za svojo zadovoljitev??!! :))))))))))))))))[/quote]
Saj to počnemo, pa če nam paše ali ne….:)

Saj bi potem nekdo drug poskrbel za tvojo zadovoljitev…Pa bi takoj pozabila na prah in pajčevino…:)))

Japkica kaj meniš na Robijev predlog? 🙂

Meni se zdi jako dober .:)[/quote]

A kr skoz naj skrbim za svojo zadovoljitev??!! :))))))))))))))))[/quote]

Seveda, skoz in skoz…. nikoli ne nehat.:)

Ob skrbi na lastno zadovoljitev boš pa pozabla na redoljubnost.:)

Hahaha, dobra!
Ampak, to je trening za okolico, ne zame. :)[/quote]

ti pač sproti rasteš:)), prideš v drugi letnik, pa delaš na sebi:))

meni je nered, anarhija in odpor do predpostavljenih prirojena in mi je težko deliti napotke.
je pa super, bolje je, če imaš to v genih:) je nadgradnja lažja.

mogoče bo tudi naša politika vzdržala v tem trenutnem anarho-tempu. držim pesti, pa da vidimo.

A kr skoz naj skrbim za svojo zadovoljitev??!! :))))))))))))))))[/quote]

Seveda, skoz in skoz…. nikoli ne nehat.:)

Ob skrbi na lastno zadovoljitev boš pa pozabla na redoljubnost.:)[/quote]

Nemogoče. 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Hahaha, dobra!
Ampak, to je trening za okolico, ne zame. :)[/quote]

ti pač sproti rasteš:)), prideš v drugi letnik, pa delaš na sebi:))

meni je nered, anarhija in odpor do predpostavljenih prirojena in mi je težko deliti napotke.
je pa super, bolje je, če imaš to v genih:) je nadgradnja lažja.

mogoče bo tudi naša politika vzdržala v tem trenutnem anarho-tempu. držim pesti, pa da vidimo.[/quote]

Hmmm… A potem so geni krivi? Se vsedem in počakam, da mine? :)))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Kako pa zgleda ta redoljubnost ?
Mogoče pa ni tako pretirana, kot meniš.

Jaz imam prav tako rad red in čistočo…Vendar ne sterilne čistoče…Pa tudi kakšen prah kje, me ne moti….Če imam čas, ga pobrišem, če ne, pa pač ne. 🙂


Kako pa zgleda ta redoljubnost ?
Mogoče pa ni tako pretirana, kot meniš.

Jaz imam prav tako rad red in čistočo…Vendar ne sterilne čistoče…Pa tudi kakšen prah kje, me ne moti….Če imam čas, ga pobrišem, če ne, pa pač ne. :)[/quote]

Eh Robi… pridita na kavo, pa boš videl. 😉
Skratka, včasih bi se rada držala tistega reka, ki pravi; danes ne stori tistega, kar lahko počaka do jutri. 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Koga to še vabiš poleg Robita seveda? :)) matjazeka ali mene? :)))

Koga to še vabiš poleg Robita seveda? :)) matjazeka ali mene? :)))[/quote]

Njegovo gospo. :)))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Koga to še vabiš poleg Robita seveda? :)) matjazeka ali mene? :)))[/quote]

Njegovo gospo. :)))[/quote]

Lahko bi še naju z matjazekom povabila, pa bi vsi skupaj naredili generalko.:)

Njegovo gospo. :)))[/quote]

Lahko bi še naju z matjazekom povabila, pa bi vsi skupaj naredili generalko.:)[/quote]

Opa! A ti in matjažek sta že Vaju? 😉

:)))

PS; glede na moje vprašanje, bi morala sklepati, da generalka pri meni ni potrebna. 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Lahko bi še naju z matjazekom povabila, pa bi vsi skupaj naredili generalko.:)[/quote]

Opa! A ti in matjažek sta že Vaju? 😉

:)))

PS; glede na moje vprašanje, bi morala sklepati, da generalka pri meni ni potrebna. :)[/quote]

Ja, midva z matjazekom sva se oglašala v tej temi, zato sem mislila, da bi naju … :)))

To ti misiš, da ni potrebna. Šele, ko se začne z generalnim čiščenjem se vidi, koliko vsega se je nabralo. :))

Opa! A ti in matjažek sta že Vaju? 😉

:)))

PS; glede na moje vprašanje, bi morala sklepati, da generalka pri meni ni potrebna. :)[/quote]

Ja, midva z matjazekom sva se oglašala v tej temi, zato sem mislila, da bi naju … :)))

To ti misiš, da ni potrebna. Šele, ko se začne z generalnim čiščenjem se vidi, koliko vsega se je nabralo. :))[/quote]

Kaj se zaj vun vlečeš?! :)))

Heh, ti misliš, da sem se hecala, ko sem pojamrala kako biti malo manj redoljuben. 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Koga to še vabiš poleg Robita seveda? :)) matjazeka ali mene? :)))[/quote]

Bibitka, saj ni panike, če sta naju zafrknila, lahko greva mdiva skupaj na kaj močnejšega. :))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Japkica, zaenkrat ne morem nič rečt, ali se se hecala ali ne. Bova z matjazekom povedala, ko prideva na kavo.:)

Koga to še vabiš poleg Robita seveda? :)) matjazeka ali mene? :)))[/quote]

Bibitka, saj ni panike, če sta naju zafrknila, lahko greva mdiva skupaj na kaj močnejšega. :))[/quote]

Aja? 🙂 Sam, če hočeva generalko delat, potem ne smeva preveč močnega.:)

Bibitka, saj ni panike, če sta naju zafrknila, lahko greva mdiva skupaj na kaj močnejšega. :))[/quote]

Aja? 🙂 Sam, če hočeva generalko delat, potem ne smeva preveč močnega.:)[/quote]

Vama bom naredila cacao light. 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Lahko bi še naju z matjazekom povabila, pa bi vsi skupaj naredili generalko.:)[/quote]

Opa! A ti in matjažek sta že Vaju? 😉

:)))

PS; glede na moje vprašanje, bi morala sklepati, da generalka pri meni ni potrebna. :)[/quote]
V kontrolo pa vseeno lahko pridemo….Če je kje treba še kaj popraviti…:)
Če pogrešaš moško roko pri opravilih, bi lahko midva z Matjažkom zadeve spravila v red…:)

Misliš, da ne pozna nobenega serviserja, ki bi bil v bližini, ko bi ga najbolj rabila?
Mogoče pa se znajde in vse sama postori na svojo roko? :))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Misliš, da ne pozna nobenega serviserja, ki bi bil v bližini, ko bi ga najbolj rabila?
Mogoče pa se znajde in vse sama postori na svojo roko? :))[/quote]
To pa zna biti naporno, če moraš vse sam…:)

Če kakšnega ima, pa ne vem…….

Misliš, da ne pozna nobenega serviserja, ki bi bil v bližini, ko bi ga najbolj rabila?
Mogoče pa se znajde in vse sama postori na svojo roko? :))[/quote]

Matjažek, serviserji so plačljivi. Tisti, na katere pa ti namiguješ, pa vsaj zame niso serviserji. 😉

ps; z lastno roko ni nič narobe. ali pač?!? 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Misliš, da ne pozna nobenega serviserja, ki bi bil v bližini, ko bi ga najbolj rabila?
Mogoče pa se znajde in vse sama postori na svojo roko? :))[/quote]

Matjažek, serviserji so plačljivi. Tisti, na katere pa ti namiguješ, pa vsaj zame niso serviserji. 😉

ps; z lastno roko ni nič narobe. ali pač?!? :)[/quote]

Kaj z roko? Se je malo težje počohljat nazaj po hrbtu, a ne? 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


Imajo pa seviserji lahko različne tarife. 🙂
Nekateri servisirajo za denar, drugi pa za kaj drugega…..

Tisti neuradni serviserji tako ali tako ne smejo zahtevati denarja…..

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close