angleški motor leta…
Japkica kaj meniš na Robijev predlog? 🙂
Meni se zdi jako dober .:)[/quote]
A kr skoz naj skrbim za svojo zadovoljitev??!! :))))))))))))))))
Ja. To. Kako? :)))[/quote]
Postaneš bolj samozadostna.
V bistvu le izpoljnjuješ svoj priučen program. Verjameš, da si dobra in vredna pohvale le, če boš v hiši mela red in vse pospravljeno. Le takrat boš zadovoljna s sabo.
In če te je tega lahko nekdo naučil, se lahko zdaj sama od-učiš in svoje zadovoljsvto ne pogojuješ s popolnim redom.
Zmanjšaj pričakovanja do sebe in si daj vedeti, da si lahko zadovoljna že s tem, kar imaš…Karkoli to že pač je.[/quote]
Wouuuuuu, počasi. Ne sprašujem po krepitvi lastne samopodobe. 🙂
Pravzaprav ne gre za iskanje pohvale z zunanje strani, temveč za lastno samokritičnost in visoke zahteve do/od sebe. In to se vsekakor ne nanaša le na urejenost doma, temveč na vsa področjih. Še to, redoljubnost ne enačim z ‘imeti nekaj’.
Hahaha, dobra!
Ampak, to je trening za okolico, ne zame. :)[/quote]
ti pač sproti rasteš:)), prideš v drugi letnik, pa delaš na sebi:))
meni je nered, anarhija in odpor do predpostavljenih prirojena in mi je težko deliti napotke.
je pa super, bolje je, če imaš to v genih:) je nadgradnja lažja.
mogoče bo tudi naša politika vzdržala v tem trenutnem anarho-tempu. držim pesti, pa da vidimo.
A kr skoz naj skrbim za svojo zadovoljitev??!! :))))))))))))))))[/quote]
Seveda, skoz in skoz…. nikoli ne nehat.:)
Ob skrbi na lastno zadovoljitev boš pa pozabla na redoljubnost.:)[/quote]
Nemogoče. 🙂
Hahaha, dobra!
Ampak, to je trening za okolico, ne zame. :)[/quote]
ti pač sproti rasteš:)), prideš v drugi letnik, pa delaš na sebi:))
meni je nered, anarhija in odpor do predpostavljenih prirojena in mi je težko deliti napotke.
je pa super, bolje je, če imaš to v genih:) je nadgradnja lažja.
mogoče bo tudi naša politika vzdržala v tem trenutnem anarho-tempu. držim pesti, pa da vidimo.[/quote]
Hmmm… A potem so geni krivi? Se vsedem in počakam, da mine? :)))
Kako pa zgleda ta redoljubnost ?
Mogoče pa ni tako pretirana, kot meniš.
Jaz imam prav tako rad red in čistočo…Vendar ne sterilne čistoče…Pa tudi kakšen prah kje, me ne moti….Če imam čas, ga pobrišem, če ne, pa pač ne. :)[/quote]
Eh Robi… pridita na kavo, pa boš videl. 😉
Skratka, včasih bi se rada držala tistega reka, ki pravi; danes ne stori tistega, kar lahko počaka do jutri. 🙂
Njegovo gospo. :)))[/quote]
Lahko bi še naju z matjazekom povabila, pa bi vsi skupaj naredili generalko.:)[/quote]
Opa! A ti in matjažek sta že Vaju? 😉
:)))
PS; glede na moje vprašanje, bi morala sklepati, da generalka pri meni ni potrebna. 🙂
Lahko bi še naju z matjazekom povabila, pa bi vsi skupaj naredili generalko.:)[/quote]
Opa! A ti in matjažek sta že Vaju? 😉
:)))
PS; glede na moje vprašanje, bi morala sklepati, da generalka pri meni ni potrebna. :)[/quote]
Ja, midva z matjazekom sva se oglašala v tej temi, zato sem mislila, da bi naju … :)))
To ti misiš, da ni potrebna. Šele, ko se začne z generalnim čiščenjem se vidi, koliko vsega se je nabralo. :))
Opa! A ti in matjažek sta že Vaju? 😉
:)))
PS; glede na moje vprašanje, bi morala sklepati, da generalka pri meni ni potrebna. :)[/quote]
Ja, midva z matjazekom sva se oglašala v tej temi, zato sem mislila, da bi naju … :)))
To ti misiš, da ni potrebna. Šele, ko se začne z generalnim čiščenjem se vidi, koliko vsega se je nabralo. :))[/quote]
Kaj se zaj vun vlečeš?! :)))
Heh, ti misliš, da sem se hecala, ko sem pojamrala kako biti malo manj redoljuben. 🙂
Bibitka, saj ni panike, če sta naju zafrknila, lahko greva mdiva skupaj na kaj močnejšega. :))[/quote]
Aja? 🙂 Sam, če hočeva generalko delat, potem ne smeva preveč močnega.:)[/quote]
Vama bom naredila cacao light. 🙂
Lahko bi še naju z matjazekom povabila, pa bi vsi skupaj naredili generalko.:)[/quote]
Opa! A ti in matjažek sta že Vaju? 😉
:)))
PS; glede na moje vprašanje, bi morala sklepati, da generalka pri meni ni potrebna. :)[/quote]
V kontrolo pa vseeno lahko pridemo….Če je kje treba še kaj popraviti…:)
Če pogrešaš moško roko pri opravilih, bi lahko midva z Matjažkom zadeve spravila v red…:)
Misliš, da ne pozna nobenega serviserja, ki bi bil v bližini, ko bi ga najbolj rabila?
Mogoče pa se znajde in vse sama postori na svojo roko? :))[/quote]
Matjažek, serviserji so plačljivi. Tisti, na katere pa ti namiguješ, pa vsaj zame niso serviserji. 😉
ps; z lastno roko ni nič narobe. ali pač?!? 🙂
Misliš, da ne pozna nobenega serviserja, ki bi bil v bližini, ko bi ga najbolj rabila?
Mogoče pa se znajde in vse sama postori na svojo roko? :))[/quote]
Matjažek, serviserji so plačljivi. Tisti, na katere pa ti namiguješ, pa vsaj zame niso serviserji. 😉
ps; z lastno roko ni nič narobe. ali pač?!? :)[/quote]
Kaj z roko? Se je malo težje počohljat nazaj po hrbtu, a ne? 😀
Forum je zaprt za komentiranje.