Angelina Jolie glavna zvezda osrednjega dnevnika
Zdaj verjetno išče globlji/skriti pomen tistih pesmi.[/quote]
Kaj veš, kaj se mu danes plete po glavi…. ko je dan ljubezni.:)))[/quote]
Ma limala sta pa tudi same takšne pesmice, kot da sta diđeja v domu za ostarele.
Dajta kaj bolj živahnega no… :)))
AJ -> amazonka na kvadrat
Kaj veš, kaj se mu danes plete po glavi…. ko je dan ljubezni.:)))[/quote]Ma limala sta pa tudi same takšne pesmice, kot da sta diđeja v domu za ostarele.
Dajta kaj bolj živahnega no… :)))[/quote]Že tako bolj težko dihata potem bi jima pa čist sape zmanjkalo…:))
Naj kar počas tancajo…. :))))))))))
Še par informacij iz druge plati:
Angelina Jolie si je dala odstraniti prsi – največja prevara?
Zakaj ?
1. FACT Nr 1 http://www.holist.eu/aj.html …..Namreč, ameriško podjetje, ki opravlja tovrstne preiskave – Myriad Genetics, si lasti pravico nad patentom, za ves postopek ugotavljanja gena BRCA-1. Že kar dolgo časa je poznano, da si tovrstne družbe prizadevajo patentirati človeški DNK ( http://www.naturalnews.com/040400_gene_patents_genetic_slavery_human_DNA.html#ix…)! Myriad Genetics pravkar bije pravno bitko z Ameriškim Vrhovnim sodiščem, s katero bi dosegli zaščito nad ugotavljanjem gena BRCA. V bistvu si ta gen hoče prisvojiti. Kritiški mediji povezujejo priznanje zvezdnice (poseg je opravila že pred časom), ki sovpada s pričetkom postopka na sodišču. Takoj po njenem priznanju, že naslednji dan, so namreč delnice tega podjetja poskočile za 3%. Če bo razkritje Angeline vplivalo na razsodbo Vrhovnega sodišča, bo omenjeno podjetje pričelo služiti milijarde dolarjev na leto. Bogate ženske bodo po vsem svetu hotele opraviti ta test, ki trenutno stane 3.000-4.000 $.
Rak je eden najdobičkonosnejših poslov na svetu. ….
2. FACT Nr 2. DNK je IRELEVANTEN za posameznika…DNK je POSLEDICA in NIKAKOR NE VZROK…ki tiči drugje NUJNO ogled http://www.youtube.com/watch?v=jjj0xVM4x1I Biology of Belief – by Bruce Lipton (full documentary) Genetika kot jo razlaga šolska znanost namreč očitno ne drži in tako tudi vprašanje, če lahko preživi z neko selekcijo zgolj tisti z dobrim DNK oz. dobrim imunskim sistemom, če pa le ta ni zgolj odvisna od genov položenih v zibelko, pač pa je bolj pogojena z epigenetiko O epigenetiki, tj. genetiki odvisni od občutij, misli, odzivov na okolje, ki dejansko pomeni preboj nove paradigme, posredujem tudi naslednji video z greggom bradenom z naslovom DNA, love and hate http://www.youtube.com/watch?v=_asXXz1n8nQ ter Sacred Geometry DNA changes 2012 Mollecular Atom Consciousness:http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=yHYsUlzR-6E (sploh posebej od 16 min dalje)
>>
>> http://www.skrivnosti-sveta.com/epigenetika-preboj-nove-misli-in-kaljenje-semen-…
Ne le zaradi fakta 1, pač pa predvsem zaradi fakta 2. je izjemno pomembno, da razumemo zakaj je nadaljnji obstoj in prevlada Darwinistične paradigme skrajno nevarna za preživetje človeštva, človek namreč ima sposobnost spreminjati svoja prepričanja, svoj vrednostni sistem,….. s tem pa tudi DNK , o slednjem dr. Lipton in ostali zelo nazorno, človek je svobodno bitje, ki ga ne determinira vnaprej določena usoda od staršev podedovanih genov niti karma, niti slaba volja kateregakoli boga
Prostovoljno ali neprostovoljno pohabljenje ameriške igralke zato ni tako zelo nedolžno dejanje in ne sodi zgolj v trač medije oz. rubriko, vsaj kar se tiče druge točke . s svojim dejanjem namreč efektivno prispeva k vzdrževanju in hranjenju zablode o genetiki, ki človeštvo poleg religije zelo uspešno zasužnjuje v prepričanju lastne nemoči, determiniranosti in obsojenosti na nenehno servisiranje elit.
Še nekaj na to temo (zanimivo branje):
P.S.: Pa naj mi še enkrat Sadni reče, da sem odprla brezvezno temo. 🙂
Jaz imam znamenje na ušesu, tako malo večjo lepotno piko. Meni se je zdela vedno zelo simpatična, še posebej ko se spomnim, kako se je vsaka frizerka trudila odstraniti jo z ušesa misleč, da ji je kanilo nekaj črne barve :)) Vsak zdravnik, ki pa jo zagleda me začne prepričevati naj si jo dam pregledati in odstraniti.
Jaz še vedno trmasto vztrajam pri svoji piki, ki je od mojega rojstva tam, čisto nič me ne moti, nič ne nagaja in ne vidim nobene potrebe odstranjevati nekaj kar miruje, ker tudi če je nezdravo – saj spi. Tako da tudi to Angelinino početje ne razumem in na sploh sem proti vsem cepivom in nekakšnim preventivnim zdravilom, zdravljenjem… bla bla, bla…nič od tega kar govorijo ne verjamem.
ti sploh zelo malo “razumeš”!!
emmmm gre lahko za medijski štos
emmmm … AJ pač podpira nekaj, kar se NJEJ (ne drugim ljudem!!!) zdi smotrno.
Vsekakor pa gr/ne gre za njeno osebno odločitev — morda za razbijanje tabujev, morda za karkoli — problem je v FOLKU, da ob vseh možnostih izobraževanja (tudi na netu) komentira — AJ … čizs.
btw: a položnise imate vsi plačane???
Forum je zaprt za komentiranje.