Angelina Jolie glavna zvezda osrednjega dnevnika
Ja pač ne gledaš dnevnika na 24 ur. V čem je smisel da gledaš nekaj, kar ti ni všeč in si potemslabe volje? Kar je že splošno znano, da je kvazi informativna oddaja…
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Antilopa, meni si ti tako nekaj posebnega. Ti ne mešaš jabolk s hruškami, ampak jih mešaš s črvi lol
Da bi jaz bila tako zaupljiva in sanjava in prikupno naivna, kaj bi dala za to.. Ti si verjetno lahko zamišljaš led na jadranskem morju…
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] grdobe grde … tudi novinarji morajo s čem zaslužiti za položnice, kavice, bencin … in pač prodajajo kar uredniki odobrijo.
kaj pa kdo gleda, je pa njegov problem … enako kot kaj na tem forumu in vsem netu bere ☺
Sadni je zahteven Antilopa, ne se hecat s takimi “slabimi”. Misliš, da sam tudi toliko da, kot pričakuje od drugih? :))
Jaz sem pa slišala, da se je preselila na Japonsko in da ji je zdaj ime Takura Fulkrade.[/quote]
Margot, prosim ne sodeluj v tej temi, ker je brezvezna. :))))))[/quote]
Pa saj sem jaz tudi brezvezna, pa ste me vsi nekako prežvečili :)))
No, ne vsi. Sadni me še ni. :))
Margot, prosim ne sodeluj v tej temi, ker je brezvezna. :))))))[/quote]
Pa saj sem jaz tudi brezvezna, pa ste me vsi nekako prežvečili :)))
No, ne vsi. Sadni me še ni. :))[/quote]
Jah, on še ne ve, da te je treba v žerjavico pošteno dregniti, potem pa dlje kuhati na malo višjih temperaturah. :)))
Forum je zaprt za komentiranje.