Analitiki
Eh Spider, tebe zafrkavamo že cel cajt, pa ti ni nič všeč. Ne sprašuj nas, če se nikoli na zafrkavamo. :))
Čuden smisel za zafrkancijo imaš, če se lahko zafrkavaš le iz nič krivih natakaric, na svoj račun pa ne. 🙂
In to napiše dečko ki je svojo internetno punco poslal na čvek da je kao razložla da je on baje zaseden….
pusti jih Spider oni bodo taki kot so ker jim to zagotavlja neko misel da delajo ”prav” oz kot bi morali ker so naučeni…
eni smo pač utrli lastno pot in se ji sproti smejali, ter se z njo zajebavali…
umrli pa bomo obojni tisti ki analizirajo in tisti ki se imamo fajn in nam analitiki poskušajo analizirat kot tebi tukaj…
saj sem napisal da bomo UMRLI VSI… zakaj si spet dodal bedni dodatek ki ne služi ničemur….
a moraš prit na top špot po prispevkih?
Bral oboje, kar omenjata, pa še ostale od Paasaline ( v Slovenščino prevedene, seveda ) .
V ta vajin paket ” the best of …” bi dodal še ” Zajčje leto” …[/quote]
Zanimivo… ker meni je bilo Zajčje leto od vseh najmanj všeč. Tam, v tistem delu, ko pride do tistega upokojenega generala (al-kaj-je-že-bil) se mi zdi da načne eno dobro zgodbo, teorijo zarote, zgodbo, ki bi jo lahko dobro razvil naprej, potem pa vse nekako zamre. Sem bila razočarana.(upam pa, da nisem kaj pobrkala glede na to, da se je odkar sem to brala skotilo že kar nekaj zajcev). Mogoče je WYWH kaj mlajši in ima boljši spomin.
WYWH ima tudi spomin že malo tiste sorte, da se mu sproti malo nov plac dela za nove vtise … pa detajli izpuhtevajo … ampak tisto čisto na koncu pa bi ti moralo ostati v spominu, ko je Vatanen imel tako močno željo po svobodi, da je iz zapora odšel enostavno tako, da je vzel v roke zajca , stopil najprej direktno skozi zid na dvorišče, nato pa še skozi obzidje … in sta skupaj z zajcem izginila za vedno …
Všeč mi je ta misel.[/quote]Ker si se zamislil nad njo?
Jaz sem to kričavost razumel bolj kot ihto s katero mali izkazuje svoj odpor do sprememb, ko ga mamica odstavi od prsi, ker mora podojiti mlajšega otroka in mu je starejši fovš, se počuti ubogi, ker so mu zrasli zobje s katerimi lahko grize hrano in mu ni več potrebno pit mleka… ;)[/quote]Ti si to namenoma narobe razumel in sedaj namenoma napisal lepo hudobno 🙂 🙂
Stavek je vzet iz konteksta, a ne.
Lahko se s kom ne strinjaš glede moralnih norm, deliš pa lahko pogled na svet, ali ne pač?
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Všeč mi je ta misel.[/quote]Ker si se zamislil nad njo?
Jaz sem to kričavost razumel bolj kot ihto s katero mali izkazuje svoj odpor do sprememb, ko ga mamica odstavi od prsi, ker mora podojiti mlajšega otroka in mu je starejši fovš, se počuti ubogi, ker so mu zrasli zobje s katerimi lahko grize hrano in mu ni več potrebno pit mleka… ;)[/quote]
On_, ti si pa res pojava. Našel si si eno Francko za ženo, ji naredil otroka, zdaj si pa misliš, da si že kar avtomatično bolj dozorel človek, kot si bil pred tem. Z oplojevanjem preprostih kmečkih deklin nisi nič bolj dozorel od nekoga, ki uporablja zaščito in si sploh ne želi imet otrok. Človek lahko odgovornost, zrelost pokaže tudi še na kak drug način, kot pa z izlivom semen.
Ker si se zamislil nad njo?
Jaz sem to kričavost razumel bolj kot ihto s katero mali izkazuje svoj odpor do sprememb, ko ga mamica odstavi od prsi, ker mora podojiti mlajšega otroka in mu je starejši fovš, se počuti ubogi, ker so mu zrasli zobje s katerimi lahko grize hrano in mu ni več potrebno pit mleka… ;)[/quote]
On_, ti si pa res pojava. Našel si si eno Francko za ženo, ji naredil otroka, zdaj si pa misliš, da si že kar avtomatično bolj dozorel človek, kot si bil pred tem. Z oplojevanjem preprostih kmečkih deklin nisi nič bolj dozorel od nekoga, ki uporablja zaščito in si sploh ne želi imet otrok. Človek lahko odgovornost, zrelost pokaže tudi še na kak drug način, kot pa z izlivom semen.[/quote]Pa saj to vam vseskozi dopovedujem, da izliv semena v kmečko Francko brez zaščite ni dovolj, da človek postane bolj zrel, četudi si jo položil v “tadragi srajci na zadnjem sedežu nobl avta”… 😉
No, fantje mogoče pa le bo nekoč nekaj iz vas 😉 :)))))
Ne On_, nič se ne bomo lagali. Dovolj dobro se spomnim tiste debate iz foruma “ljubezenski nasveti”, ko si naju oba z Matkićem označil za otroka, samo zato, ker sva bila proti razmnoževanju. To je pa tebi očitno šlo v nos in si naju povsem po nepotrebnem začel napadat. Točno tako je bilo in nič drugače.
če tip bejbo anal – izira je to pač “posladek”
če bejba tipa anal-izira je tudi nekaj dodatno
če pa bejba bejbo in tip tipa anal-izira … je pa sicer sprejemljivo za njih … za človeštvo pa ausšus.
Forum je zaprt za komentiranje.