ali vedno vodi moško- žensko prijateljstvo v sex
EnTIp, nisi še povedal, v katerem športu se dedci klofate po riti?
Katenjka, ti vsem ljudem na tem svetu tako težiš? Opažam, da kar pogosto težiš ene in iste fore tu gor. Si prepričana, da samo eni osebi? Naj ti namignem, da težiš vsaj dvema. Meni in še vsaj eni, mogoče celo večim v svetem prepričanju, da težiš eni, a ne? Vsaj še eni osebi isto pisariš kot meni.
Vzemi si metlo in pospravi pred svojim pragom. Boš imela dovolj dela za par let. Si opazila mogoče, da je to anonimni forum? Zato ne bodi obsedena s tem kdo kaj piše. Saj vem kaj te muči. Če kdo menja nike, ne moreš sestavit vsega o njem. Saj imaš dovolj registriranih, ubadaj se z njimi. Nas neregistrane pa pusti na miru. Ravno zato je ta forum tako fajn, ker si lahko neregistran.
“Lovski nagon” – hehehe. => ženska je “nemočna” srnica, a moški je “strašen lovec”, ki bo oboril “ubogo čakajočo žrtev”??? :))
Enaki “lovci” so tudi ženske, le strategija osvajanja se ponavadi nekoliko razlikuje med moškimi in ženskami. V patriarhalni južnjaški kulturi so moški “lovci”, “alfa samci”…, ženske pa neke pasivno”srnice” , čakajoče na svojega “lovca” . V severnjaških kulturah pa so pogosto kar ženske tisti “lovci” in bolj korajžne, kjer so moški bolj “mehki”.[/quote]
Pa ravno tebi je to tako smešno:). Ti si tipičen primat oz. prvak z izrazitim lovskim nagonom. Ampak saj veš…moški lovite, ženske izbiramo:). Moški kot poosebljeni petelinčki:). Kikiriki:).
Glede t.i. nemočnih srnic…saj veš, da tega že zdavnaj ni več. Ženske imamo svojo vlogo in mesto v družbi. Nobenega upogibanja, prepogibanja, izvajanja neutemeljenih pokorščin in podobno. Še vedno smo pa ranljivejši del človeštva in to je tisto, kar ženske dela posebne:). Nežne, prijazne, hudomušne, nagajive…:).[/quote]
Znaš z lokom streljati? Vraga znaš.. :)))
[img]http://huntdrop.com/uploads/drops/something-about-a-girl-shooting-a-bow.jpeg[/img]
Ne poznam nikogar, ki bi bil brez pričakovanj…V odnosih imamo vedno neka pričakovanja.
Če ne bi imela pričakovanj in ničesar iskala, potem bi prav tako bilo možno prijateljstvo, pa praviš, da ni možno:
Iz tega potem sklepam, da težiš k bližini in intimnosti, tako kot vsi ostali. Da je to prioriteta.
Forum je zaprt za komentiranje.