ali vedno vodi moško- žensko prijateljstvo v sex
Moraš mu najprej poslati pismo s svojimi željami. 🙂
Zato, ker je tvoj primarni cilj najti partnerja, ne pa le prijatelja.[/quote]
Aja, pisma pa res še nisem pisala, kaj šele da bi ga oddala:).
Nop, to ni moj primarni cilj o čemer pišeš…sem popolnoma brez pričakovanj, na easy in predvsem ničesar ne iščem. Stvari se zgodijo ali ne, prijateljstvo pride, oddide ali se preprosto nikoli ne zgodi:). Bistvo je, da smo to, kar smo:).
“Lovski nagon” – hehehe. => ženska je “nemočna” srnica, a moški je “strašen lovec”, ki bo oboril “ubogo čakajočo žrtev”??? :))
Enaki “lovci” so tudi ženske, le strategija osvajanja se ponavadi nekoliko razlikuje med moškimi in ženskami. V patriarhalni južnjaški kulturi so moški “lovci”, “alfa samci”…, ženske pa neke pasivno”srnice” , čakajoče na svojega “lovca” . V severnjaških kulturah pa so pogosto kar ženske tisti “lovci” in bolj korajžne, kjer so moški bolj “mehki”.
Večino se moško-moško prijateljstvo konča z kako zamero, posojenim denarje, ali čim podobnim. Žensko-moško pa se lahko konča tudi s seksom….. Drugač pa ni razlike..
Laoski nagon pa sproducira…. kdo srnica? 😉
Mogoče se kje tepejo po riti, ne bi vedel, ampak boljše je da žensko pobožaš namesto, da bi jo klofal…. ;)[/quote]
Končno ena pametna moška beseda. Saj veš kako je bilo v OŠ. Če ti je bil sošolec/ka všeč, si ga klofnil, brcnil, spotaknil. Potem, ko si pa zrelejši pa tega ne počneš več, si pa topel, prijazen, nežen do simpatije. Seveda se pa zrelost ne meri z EMŠOjem.
“Lovski nagon” – hehehe. => ženska je “nemočna” srnica, a moški je “strašen lovec”, ki bo oboril “ubogo čakajočo žrtev”??? :))
Enaki “lovci” so tudi ženske, le strategija osvajanja se ponavadi nekoliko razlikuje med moškimi in ženskami. V patriarhalni južnjaški kulturi so moški “lovci”, “alfa samci”…, ženske pa neke pasivno”srnice” , čakajoče na svojega “lovca” . V severnjaških kulturah pa so pogosto kar ženske tisti “lovci” in bolj korajžne, kjer so moški bolj “mehki”.[/quote]
Pa ravno tebi je to tako smešno:). Ti si tipičen primat oz. prvak z izrazitim lovskim nagonom. Ampak saj veš…moški lovite, ženske izbiramo:). Moški kot poosebljeni petelinčki:). Kikiriki:).
Glede t.i. nemočnih srnic…saj veš, da tega že zdavnaj ni več. Ženske imamo svojo vlogo in mesto v družbi. Nobenega upogibanja, prepogibanja, izvajanja neutemeljenih pokorščin in podobno. Še vedno smo pa ranljivejši del človeštva in to je tisto, kar ženske dela posebne:). Nežne, prijazne, hudomušne, nagajive…:).
“Lovski nagon” – hehehe. => ženska je “nemočna” srnica, a moški je “strašen lovec”, ki bo oboril “ubogo čakajočo žrtev”??? :))
Enaki “lovci” so tudi ženske, le strategija osvajanja se ponavadi nekoliko razlikuje med moškimi in ženskami. V patriarhalni južnjaški kulturi so moški “lovci”, “alfa samci”…, ženske pa neke pasivno”srnice” , čakajoče na svojega “lovca” . V severnjaških kulturah pa so pogosto kar ženske tisti “lovci” in bolj korajžne, kjer so moški bolj “mehki”.[/quote]
Pa ravno tebi je to tako smešno:). Ti si tipičen primat oz. prvak z izrazitim lovskim nagonom. Ampak saj veš…moški lovite, ženske izbiramo:). Moški kot poosebljeni petelinčki:). Kikiriki:).
Glede t.i. nemočnih srnic…saj veš, da tega že zdavnaj ni več. Ženske imamo svojo vlogo in mesto v družbi. Nobenega upogibanja, prepogibanja, izvajanja neutemeljenih pokorščin in podobno. Še vedno smo pa ranljivejši del človeštva in to je tisto, kar ženske dela posebne:). Nežne, prijazne, hudomušne, nagajive…:).[/quote]Goldy, ne tako z matjažkom, on je čuteč, in nežen in mehek, nima lovskih vzgibov… zanj je edino možno, da pride k njemu kakšno dekle z daljnega severa z neskončnim pogumom in jekleno voljo, ker nobeni z njim ne bo lahko…saj ne da bi imela kakšne izkušnje, intuicijo pač 🙂 🙂
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] “Lovski nagon” – hehehe. => ženska je “nemočna” srnica, a moški je “strašen lovec”, ki bo oboril “ubogo čakajočo žrtev”??? :))
Enaki “lovci” so tudi ženske, le strategija osvajanja se ponavadi nekoliko razlikuje med moškimi in ženskami. V patriarhalni južnjaški kulturi so moški “lovci”, “alfa samci”…, ženske pa neke pasivno”srnice” , čakajoče na svojega “lovca” . V severnjaških kulturah pa so pogosto kar ženske tisti “lovci” in bolj korajžne, kjer so moški bolj “mehki”.[/quote]
Pa ravno tebi je to tako smešno:). Ti si tipičen primat oz. prvak z izrazitim lovskim nagonom. Ampak saj veš…moški lovite, ženske izbiramo:). Moški kot poosebljeni petelinčki:). Kikiriki:).
Glede t.i. nemočnih srnic…saj veš, da tega že zdavnaj ni več. Ženske imamo svojo vlogo in mesto v družbi. Nobenega upogibanja, prepogibanja, izvajanja neutemeljenih pokorščin in podobno. Še vedno smo pa ranljivejši del človeštva in to je tisto, kar ženske dela posebne:). Nežne, prijazne, hudomušne, nagajive…:).[/quote]
Strinjam se da imate ženske vlogo in mesto v družbi: I have a pussy, so I make rules!
ooo danes imaš pa nov nick!
Tale tvoj zadnji post te je razkril. Znan stil pisanja.. odklonilen za nadaljno kominiciranje.[/quote]Zdaj si jo pa globoko prizadel… s tem ugotavljanjem identitete..hja kaj se tu more, naj spremeni negativistično držo pa ne bo več tako prepoznavna…. dlako se da menjati, pravijo, narave ne…
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] “Lovski nagon” – hehehe. => ženska je “nemočna” srnica, a moški je “strašen lovec”, ki bo oboril “ubogo čakajočo žrtev”??? :))
Enaki “lovci” so tudi ženske, le strategija osvajanja se ponavadi nekoliko razlikuje med moškimi in ženskami. V patriarhalni južnjaški kulturi so moški “lovci”, “alfa samci”…, ženske pa neke pasivno”srnice” , čakajoče na svojega “lovca” . V severnjaških kulturah pa so pogosto kar ženske tisti “lovci” in bolj korajžne, kjer so moški bolj “mehki”.[/quote]
Pa ravno tebi je to tako smešno:). Ti si tipičen primat oz. prvak z izrazitim lovskim nagonom. Ampak saj veš…moški lovite, ženske izbiramo:). Moški kot poosebljeni petelinčki:). Kikiriki:).
Glede t.i. nemočnih srnic…saj veš, da tega že zdavnaj ni več. Ženske imamo svojo vlogo in mesto v družbi. Nobenega upogibanja, prepogibanja, izvajanja neutemeljenih pokorščin in podobno. Še vedno smo pa ranljivejši del človeštva in to je tisto, kar ženske dela posebne:). Nežne, prijazne, hudomušne, nagajive…:).[/quote]
goldi, tudi moški so se spremenili. Si opazila, da ne “petelinijo” več, kot nekoč? 🙂
Pa ravno tebi je to tako smešno:). Ti si tipičen primat oz. prvak z izrazitim lovskim nagonom. Ampak saj veš…moški lovite, ženske izbiramo:). Moški kot poosebljeni petelinčki:). Kikiriki:).
Glede t.i. nemočnih srnic…saj veš, da tega že zdavnaj ni več. Ženske imamo svojo vlogo in mesto v družbi. Nobenega upogibanja, prepogibanja, izvajanja neutemeljenih pokorščin in podobno. Še vedno smo pa ranljivejši del človeštva in to je tisto, kar ženske dela posebne:). Nežne, prijazne, hudomušne, nagajive…:).[/quote]
goldi, tudi moški so se spremenili. Si opazila, da ne “petelinijo” več, kot nekoč? :)[/quote]
Res je, ker se bojijo “možačih” žensk:). Saj v mislih sem imela matjazka, ki še krili s perjem po dvorišču:).
ooo danes imaš pa nov nick!
Tale tvoj zadnji post te je razkril. Znan stil pisanja.. odklonilen za nadaljno kominiciranje.[/quote]Zdaj si jo pa globoko prizadel… s tem ugotavljanjem identitete..hja kaj se tu more, naj spremeni negativistično držo pa ne bo več tako prepoznavna…. dlako se da menjati, pravijo, narave ne…[/quote]
mah iz navadnega trepljaja so naredili kar šlatanje 🙂
Če bi moški omenil da je svojega otroka previjal, da se je mamica spočila, bi pa najbrž pedofil izpadel. Eni res znajo pretiravat
Forum je zaprt za komentiranje.