Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek ali vedno vodi moško- žensko prijateljstvo v sex

ali vedno vodi moško- žensko prijateljstvo v sex


Moraš mu najprej poslati pismo s svojimi željami. 🙂

Zato, ker je tvoj primarni cilj najti partnerja, ne pa le prijatelja.


Moraš mu najprej poslati pismo s svojimi željami. 🙂

Zato, ker je tvoj primarni cilj najti partnerja, ne pa le prijatelja.[/quote]

Aja, pisma pa res še nisem pisala, kaj šele da bi ga oddala:).
Nop, to ni moj primarni cilj o čemer pišeš…sem popolnoma brez pričakovanj, na easy in predvsem ničesar ne iščem. Stvari se zgodijo ali ne, prijateljstvo pride, oddide ali se preprosto nikoli ne zgodi:). Bistvo je, da smo to, kar smo:).

ali vedno vodi moško- žensko prijateljstvo v sex?

NE; za seks prijateljstvo ni potrebno 🙂

Mogoče se kje tepejo po riti, ne bi vedel, ampak boljše je da žensko pobožaš namesto, da bi jo klofal…. 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

“Lovski nagon” – hehehe. => ženska je “nemočna” srnica, a moški je “strašen lovec”, ki bo oboril “ubogo čakajočo žrtev”??? :))

Enaki “lovci” so tudi ženske, le strategija osvajanja se ponavadi nekoliko razlikuje med moškimi in ženskami. V patriarhalni južnjaški kulturi so moški “lovci”, “alfa samci”…, ženske pa neke pasivno”srnice” , čakajoče na svojega “lovca” . V severnjaških kulturah pa so pogosto kar ženske tisti “lovci” in bolj korajžne, kjer so moški bolj “mehki”.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Večino se moško-moško prijateljstvo konča z kako zamero, posojenim denarje, ali čim podobnim. Žensko-moško pa se lahko konča tudi s seksom….. Drugač pa ni razlike..
Laoski nagon pa sproducira…. kdo srnica? 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Mogoče se kje tepejo po riti, ne bi vedel, ampak boljše je da žensko pobožaš namesto, da bi jo klofal…. ;)[/quote]

Končno ena pametna moška beseda. Saj veš kako je bilo v OŠ. Če ti je bil sošolec/ka všeč, si ga klofnil, brcnil, spotaknil. Potem, ko si pa zrelejši pa tega ne počneš več, si pa topel, prijazen, nežen do simpatije. Seveda se pa zrelost ne meri z EMŠOjem.


In obratno.

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

“Lovski nagon” – hehehe. => ženska je “nemočna” srnica, a moški je “strašen lovec”, ki bo oboril “ubogo čakajočo žrtev”??? :))

Enaki “lovci” so tudi ženske, le strategija osvajanja se ponavadi nekoliko razlikuje med moškimi in ženskami. V patriarhalni južnjaški kulturi so moški “lovci”, “alfa samci”…, ženske pa neke pasivno”srnice” , čakajoče na svojega “lovca” . V severnjaških kulturah pa so pogosto kar ženske tisti “lovci” in bolj korajžne, kjer so moški bolj “mehki”.[/quote]

Pa ravno tebi je to tako smešno:). Ti si tipičen primat oz. prvak z izrazitim lovskim nagonom. Ampak saj veš…moški lovite, ženske izbiramo:). Moški kot poosebljeni petelinčki:). Kikiriki:).
Glede t.i. nemočnih srnic…saj veš, da tega že zdavnaj ni več. Ženske imamo svojo vlogo in mesto v družbi. Nobenega upogibanja, prepogibanja, izvajanja neutemeljenih pokorščin in podobno. Še vedno smo pa ranljivejši del človeštva in to je tisto, kar ženske dela posebne:). Nežne, prijazne, hudomušne, nagajive…:).

“Lovski nagon” – hehehe. => ženska je “nemočna” srnica, a moški je “strašen lovec”, ki bo oboril “ubogo čakajočo žrtev”??? :))

Enaki “lovci” so tudi ženske, le strategija osvajanja se ponavadi nekoliko razlikuje med moškimi in ženskami. V patriarhalni južnjaški kulturi so moški “lovci”, “alfa samci”…, ženske pa neke pasivno”srnice” , čakajoče na svojega “lovca” . V severnjaških kulturah pa so pogosto kar ženske tisti “lovci” in bolj korajžne, kjer so moški bolj “mehki”.[/quote]

Pa ravno tebi je to tako smešno:). Ti si tipičen primat oz. prvak z izrazitim lovskim nagonom. Ampak saj veš…moški lovite, ženske izbiramo:). Moški kot poosebljeni petelinčki:). Kikiriki:).
Glede t.i. nemočnih srnic…saj veš, da tega že zdavnaj ni več. Ženske imamo svojo vlogo in mesto v družbi. Nobenega upogibanja, prepogibanja, izvajanja neutemeljenih pokorščin in podobno. Še vedno smo pa ranljivejši del človeštva in to je tisto, kar ženske dela posebne:). Nežne, prijazne, hudomušne, nagajive…:).[/quote]Goldy, ne tako z matjažkom, on je čuteč, in nežen in mehek, nima lovskih vzgibov… zanj je edino možno, da pride k njemu kakšno dekle z daljnega severa z neskončnim pogumom in jekleno voljo, ker nobeni z njim ne bo lahko…saj ne da bi imela kakšne izkušnje, intuicijo pač 🙂 🙂

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

“Lovski nagon” – hehehe. => ženska je “nemočna” srnica, a moški je “strašen lovec”, ki bo oboril “ubogo čakajočo žrtev”??? :))

Enaki “lovci” so tudi ženske, le strategija osvajanja se ponavadi nekoliko razlikuje med moškimi in ženskami. V patriarhalni južnjaški kulturi so moški “lovci”, “alfa samci”…, ženske pa neke pasivno”srnice” , čakajoče na svojega “lovca” . V severnjaških kulturah pa so pogosto kar ženske tisti “lovci” in bolj korajžne, kjer so moški bolj “mehki”.[/quote]

Pa ravno tebi je to tako smešno:). Ti si tipičen primat oz. prvak z izrazitim lovskim nagonom. Ampak saj veš…moški lovite, ženske izbiramo:). Moški kot poosebljeni petelinčki:). Kikiriki:).
Glede t.i. nemočnih srnic…saj veš, da tega že zdavnaj ni več. Ženske imamo svojo vlogo in mesto v družbi. Nobenega upogibanja, prepogibanja, izvajanja neutemeljenih pokorščin in podobno. Še vedno smo pa ranljivejši del človeštva in to je tisto, kar ženske dela posebne:). Nežne, prijazne, hudomušne, nagajive…:).[/quote]
Strinjam se da imate ženske vlogo in mesto v družbi: I have a pussy, so I make rules!

…and rules must be obeyed:)).

rules are made to be violated 🙂

potem … po 7 krogu okoli drevesa se pa kura vpraša: a naj počepnem v 10 krogu in bom imela “zmedeta” ali v 13_tem, da bo nesrečno razmerje.

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


ker če bi počepnila takoj bi lahko kur.ba izpadla, zato mal teče…

ooo danes imaš pa nov nick!
Tale tvoj zadnji post te je razkril. Znan stil pisanja.. odklonilen za nadaljno kominiciranje.[/quote]Zdaj si jo pa globoko prizadel… s tem ugotavljanjem identitete..hja kaj se tu more, naj spremeni negativistično držo pa ne bo več tako prepoznavna…. dlako se da menjati, pravijo, narave ne…

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

“Lovski nagon” – hehehe. => ženska je “nemočna” srnica, a moški je “strašen lovec”, ki bo oboril “ubogo čakajočo žrtev”??? :))

Enaki “lovci” so tudi ženske, le strategija osvajanja se ponavadi nekoliko razlikuje med moškimi in ženskami. V patriarhalni južnjaški kulturi so moški “lovci”, “alfa samci”…, ženske pa neke pasivno”srnice” , čakajoče na svojega “lovca” . V severnjaških kulturah pa so pogosto kar ženske tisti “lovci” in bolj korajžne, kjer so moški bolj “mehki”.[/quote]

Pa ravno tebi je to tako smešno:). Ti si tipičen primat oz. prvak z izrazitim lovskim nagonom. Ampak saj veš…moški lovite, ženske izbiramo:). Moški kot poosebljeni petelinčki:). Kikiriki:).
Glede t.i. nemočnih srnic…saj veš, da tega že zdavnaj ni več. Ženske imamo svojo vlogo in mesto v družbi. Nobenega upogibanja, prepogibanja, izvajanja neutemeljenih pokorščin in podobno. Še vedno smo pa ranljivejši del človeštva in to je tisto, kar ženske dela posebne:). Nežne, prijazne, hudomušne, nagajive…:).[/quote]

goldi, tudi moški so se spremenili. Si opazila, da ne “petelinijo” več, kot nekoč? 🙂

Pa ravno tebi je to tako smešno:). Ti si tipičen primat oz. prvak z izrazitim lovskim nagonom. Ampak saj veš…moški lovite, ženske izbiramo:). Moški kot poosebljeni petelinčki:). Kikiriki:).
Glede t.i. nemočnih srnic…saj veš, da tega že zdavnaj ni več. Ženske imamo svojo vlogo in mesto v družbi. Nobenega upogibanja, prepogibanja, izvajanja neutemeljenih pokorščin in podobno. Še vedno smo pa ranljivejši del človeštva in to je tisto, kar ženske dela posebne:). Nežne, prijazne, hudomušne, nagajive…:).[/quote]

goldi, tudi moški so se spremenili. Si opazila, da ne “petelinijo” več, kot nekoč? :)[/quote]

Res je, ker se bojijo “možačih” žensk:). Saj v mislih sem imela matjazka, ki še krili s perjem po dvorišču:).

kakšno hudo posploševanje. moški se ne bojijo, samo boli jih za sodobno čudo imenovano ženska. se pa najde tudi kak kokodajs še, se najde.


ker če bi počepnila takoj bi lahko kur.ba izpadla, zato mal teče…[/quote]
katastrofa je, da je že odtekla “srečno” številko ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

ooo danes imaš pa nov nick!
Tale tvoj zadnji post te je razkril. Znan stil pisanja.. odklonilen za nadaljno kominiciranje.[/quote]Zdaj si jo pa globoko prizadel… s tem ugotavljanjem identitete..hja kaj se tu more, naj spremeni negativistično držo pa ne bo več tako prepoznavna…. dlako se da menjati, pravijo, narave ne…[/quote]

mah iz navadnega trepljaja so naredili kar šlatanje 🙂
Če bi moški omenil da je svojega otroka previjal, da se je mamica spočila, bi pa najbrž pedofil izpadel. Eni res znajo pretiravat

goldi, tudi moški so se spremenili. Si opazila, da ne “petelinijo” več, kot nekoč? :)[/quote]

Res je, ker se bojijo “možačih” žensk:). Saj v mislih sem imela matjazka, ki še krili s perjem po dvorišču:).[/quote]
Možač se ne bojimo… samo všeč nam niso!


Yup, točno tko. Ženska more bit ženstvena, čim bolj kjut variante.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


Yup, točno tko. Ženska more bit ženstvena, čim bolj kjut variante.[/quote]
če ima pa še mal možgan, pa toliko bolje. Ni pa pogoj… 🙂


Yup, točno tko. Ženska more bit ženstvena, čim bolj kjut variante.[/quote]
če ima pa še mal možgan, pa toliko bolje. Ni pa pogoj… :)[/quote]

če je dec dovolj dober, si lahko privošči tako “brez možgan”.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close