Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek ali vedno vodi moško- žensko prijateljstvo v sex

ali vedno vodi moško- žensko prijateljstvo v sex

Ali pa lahko ostane le na prijateljstvu

Daleč od tega, da bi vedno vodilo v seks.

Jah, a bo beta aka nice guy prišel do seksa, če ne bo nikoli naredil nič v tej smeri, da bi sploh prišlo do tega…

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Ne, vedno ne vodi v seks. Pri nekaterih nikoli in ponavadi je to bolj od ženske prijateljice odvisno kot pa od moškega. Kaj se plete v moških glavah, je pa včasih težko ocenit. 🙂

Kaj se plete v ženskih glavah, je pa VEDNO težko ocenit.

Če ni medsebojne privlačnosti, ostaneta prijatelja. Problem je takrat, ko samo eden od njiju čuti nekaj več, drugi pa ne.

So pa tudi primeri, ko se dva privlačita, ampak sta tako “smotana”, da si tega ne znata povedat in ostaneta le prijatelja. :))

Skoraj vedno se z moške strani pojavi za kaj več, ker je to v njihovi naravi:)). Če mu je ženska tudi kemijsko privlačna, bo aktiviral svoj lovski nagon. Zato ne verjamem v res tisto pravo, pristno prijateljevanje med moškim in žensko…razen, če je usmerjen na moško populacijo in ne trza na ženske hormone:).

Ni boljšega kot res huda frendica…:)


Zato pa je to v kaj ženska verjame, odvisno od njene privlačnosti. Če je ženska privlačna, bo verjela, da prijateljstvo ni možno. Čeprav tudi tiste manj privlačne, pogosto pridejo do podobnega zaključka. 🙂

A zdaj sem pa neprivlačna, ker verjamem, da je možno M in Ž prijateljstvo?
Kaka logika.

Prijateljstvo skoraj vedno pokvari ženska. Moški jo klofne po riti.. ker je pač naredila nekaj zanimivega in ji s tem izrazi pohvalo ona pa seveda to razume kot spolno nadlegovanje…


To pomeni, da si nekje vmes. 🙂

A moške prijatelje tudi klofaš po riti?
Klofanje je pa ena stvar, ki jo verjetno večina žensk naravnost sovraži.


no, ni nujno, da si neprivlačna — vsekakor pa ne oddajaš vibracij, da si plodna, da se “goniš” … skratka neke kemije ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Odvisno kdo te klofne po riti, je treba biti iskren. 🙂

Odvisno kdo te klofne po riti, je treba biti iskren. :)[/quote]
ponavadi ga po focki na žensko rit “najebam”, da sem čisto zgonjen ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Jaz osebno ne maram od nikogar nobenega klofanja po riti. Nisem nagnjena ne k sadizmu, ne k mazohizmu.


Zato pa je to v kaj ženska verjame, odvisno od njene privlačnosti. Če je ženska privlačna, bo verjela, da prijateljstvo ni možno. Čeprav tudi tiste manj privlačne, pogosto pridejo do podobnega zaključka. :)[/quote]

Pa ni odvisno od tega v kaj verjameš, ampak kdo si in kdo je tisti drugi, s katerim se družiš. Lahko verjamem v Božička, pa zato ne bo nkol prišel k meni osebno:)). Verjamem v prijateljstvo, samo iz prakse vidim, da se pri meni ne izzide prijateljevanje z moškim spolom na dolgi rok in to brez intime. Prej kot slej pride do iskric, plamenov, ognja:)). Pa verjamem v prijateljstvo, samo na koncu sta moški in ženska tista dva subjekta, ki se odločita, čemu se bosta predala. Ni odvisno le od mene ali drugega. Čim eden “popusti” je konec:).


Problem je v nas moških, ker se nam lahko tudi čez več mesecev, včasih tudi let, prebudijo čustva do vas, še največkrat pa pride do tega že na samem začetku. Na žalost je ogromno tipov, ki si ne upajo povedat prijateljici, da jih ta privlači, ker se bojijo, da bi s tem razdrli prijateljstvo. No to je en razlog, drug bi pa lahko bil pa tudi, da o tem molčijo do konca življenja, ker so pač pomehkuženi, pa že samo zaradi tega za večino žensk neprivlačni. Medtem ko nekateri čakajo v vrsti in se sprašujejo kdaj se bo ženska začela zanimat za njih, se drzni, samozavestni moški dajejo dol z njimi. Btw, še tole, če se gre pa res za tok fenomenalno prijateljico, s katero si niti predstavljati ne moreš kako bi izgledalo tvoje življenje brez nje, potem pa to definitivno ni prijateljica, slej kot prej boš začel sanjariti kako bi potekal seks z njo.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Seveda, a sem zdaj gej? Zame popolnoma legitimna gesta, sploh na kakšnem igrišču med igro…

enTip, nenavadna gesta. Nisem še opazila, da bi se moški klofali po riti, ženske se pa sploh ne klofamo po riti.
Pa se kar dosti z moškimi družim. Res pa je, da v moji družbi ni nogometašev, si nogometaš, si mislil, da je tam običajno šlatanje moškega po riti :)?

ooo danes imaš pa nov nick!
Tale tvoj zadnji post te je razkril. Znan stil pisanja.. odklonilen za nadaljno kominiciranje.

Jst igram nogomet in košarko, pa še nikoli nisem šlatal prijateljev za rit. Sem pa prijateljico…

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

V vsaki temi imam drug nik.
Bi pa rekla, da mi je do nadaljnje komunikacije, samo tebi ni. Mene hudo radovednost daje, kateri je ta šport, kjer se moški trepljate po riti?
Zakaj si tako odklonilen za nadaljno komunikacijo, jaz pa tako radovena, a entip?


+ pri rokometu in vaterpolu … se prste vtika v rit [sup](kar pa verjamem, da ti ni, da bi priznal)[/sup]

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close