Ali uživate življenje?
Ja več ali manj ga ja. Samo uživat 24/7 pač ni mogoče. Smo ljudje. Večino stvari ki jih moramo naarediti niso glih za uživat. Ampak lahko pa postanejo samo pač nekaj kar moraš narest in ne center tvojega življenja ki te ne veseli. Lahko najdeš stvari ki te razveseljujejo v praktično vsaki stvari. Važno je kako gledaš, to potem vidiš.
Forum je zaprt za komentiranje.