Ali res tako smrdite, da potrebujete tolikokrat preoblačenje, čiščenje??
Veliko govora o tem kako se umivate, kako si menjate oblačila, me pa nekaj zanima: če vsi, ki se zgražate nad premalo umivanja, pranja, res tako dišite?
Jaz namreč opažam, da večina ljudi, ki smrdi, ne smrdi zaradi nepranja, neumivanja, ampak zaradi cigaret in/ali alkohola.
Vidim ženske, naličene, spedenane, nadišavljene z vsemi dišavami, amapk zaudarjajo po cigaretih: njena sapa, lasje, oblačila. Da ne govorimo o kupih mladih deklet, spedenanih sto na uro, ko pa usta odpre pa, ko bi odprl star sod, ker je zlila vase že kup alkhola.
Ali pa damice in tudi nekateri gospodiči tako odišavljeni, da ga vohaš na 10m. Grozno.
Ali pa telovadnica, vsi prepoteni, zraven pa oblaki raznih dišav, parfumov. Samo znoj ne bi smrdel, ko pa pridejo vse dišave čez, pa je za bruhat.
Vidim moške, ki so na daleč vsi fini, ko stopi bliže zaudarja po cigaretih, da ne govorimo, da tudi nekateri po alkholu.
Take smrade veliko bolj pogosto srečujem kot ljudi, ki smrdijo zaradi neumivanja, nepranja (seveda tudi take srečam, ampak ne tako pogosto).
Forum je zaprt za komentiranje.