Ali pokvarjence, ki so nas izropali, doleti karma že v tem življenju?
Kakšna karma neki. Karma ne deluje tako, kot si vi mislite. Saj so bankrotirali, imajo pa drugje težave. Saj ni vse sa v javnost.
Javnost ve samo, da se edino s kriminalom obogati. Zdaj a je to kanček kriminala ali na veliko, ali si prilagajaš zakone po svoje, da teče voda na tvoj mlin … Več je načinov.
Moraš poznati pravo, biti ugleden, imeti mrežo folka.
A ne bo un gradil ene stanovanja na Viču, kriminalec, no, pol jih je že rezerviranih.
Treba je znat. 😉
Žal, nobene karme ni. Malce se pozanimajte od kod izhaja ta pojem in zakaj. Mi na zahodu, ki smo bolj storilnostno naravnani in hočemo vse na hitro, smo izumi nebesa in pekel takoj po smrti. Vzhodnjaki pa, ki jim gre vse bolj na izi pa karmo. Izvorno izhaja iz hinduizma, potem jo je posvoji še budizem. Malce se razlikujeta pri enih in drugih. Budisti med drugim trdijo da boš medved v naslednjem življenju, če si vtem jedel medvedje meso in podobne flavze. Sicer pa karma naj ne bila kazen za storjene grehe temveč lekcija, ki jo moraš še predelati, torej učenje. Bojim se, da barabe tako na zahodu kot vzhodu kar lepo pridejo skozi življenje, brez vseh povračil razjarjenih ljudi, ki so jim zadali kaj hudega. Se znajo dobro varovati, tako s pravom kot s ustreznimi varnostnimi službami. Žal, žal, žal…
Forum je zaprt za komentiranje.