Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ali pokvarjence, ki so nas izropali, doleti karma že v tem življenju?

Ali pokvarjence, ki so nas izropali, doleti karma že v tem življenju?

Primer Mirka Tuša je edini meni znan.

Prasca T. LOVŠE IN M. RAŠČAN, samo za primer, se imata še vedno fino.

Pa a kdo ve kaj je s tistim poslovnim lopovom Racmanom iz Kolsoeja? Draško iz Ljubljanske borze?

Meni so vsi ti poslovni goljufi za kozlat in prvi poleg naše politične “elite” za pred zid.

Kaj so pa hudega naredili ljudje z neozdravljivim rakom, da jim ga je karma poslala? Naprimer.

 

Nič ne bo, kar sam se moraš maščevat. Ostalo je pa eno čisto navadno življenje, ne pa karma, ki se maščuje namesto tebe, da si ti ne mažeš rok.

Kakšna karma neki. Karma ne deluje tako, kot si vi mislite. Saj so bankrotirali, imajo pa drugje težave. Saj ni vse sa v javnost.

Javnost ve samo, da se edino s kriminalom obogati. Zdaj a je to kanček kriminala ali na veliko, ali si prilagajaš zakone po svoje, da teče voda na tvoj mlin … Več je načinov.

Moraš poznati pravo, biti ugleden, imeti mrežo folka.

A ne bo un gradil ene stanovanja na Viču, kriminalec, no, pol jih je že rezerviranih.

Treba je znat. 😉

Pri nas postaneš predsednica države in glupani , ti še ploskajo.

Janković, Janković, Janković, Ajanović, Dominika, Nataša Pirc Musar, Đorđević, Masleša, Strojanovi,…

Žal, nobene karme ni. Malce se pozanimajte od kod izhaja ta pojem in zakaj. Mi na zahodu, ki smo bolj storilnostno naravnani in hočemo vse na hitro, smo izumi nebesa in pekel takoj po smrti. Vzhodnjaki pa, ki jim gre vse bolj na izi pa karmo. Izvorno izhaja iz hinduizma, potem jo je posvoji še budizem. Malce se razlikujeta pri enih in drugih. Budisti med drugim trdijo da boš medved v naslednjem življenju, če si vtem jedel medvedje meso in podobne flavze. Sicer pa karma naj ne bila kazen za storjene grehe temveč lekcija, ki jo moraš še predelati, torej učenje.  Bojim se, da barabe tako na zahodu kot vzhodu kar lepo pridejo skozi življenje, brez vseh povračil razjarjenih ljudi, ki so jim zadali kaj hudega. Se znajo dobro varovati, tako s pravom kot s ustreznimi  varnostnimi službami. Žal, žal, žal…

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close