Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ali naj vztrajam v tem odnosu?

Ali naj vztrajam v tem odnosu?

Je v preteklosti veliko porničev gledal in drkal? To početje lahko “skuri” delček možganov, da ga v realnem seksu ženska več ne more dovolj vzburiti. Zdaj pa je še pod dodatnim pritiskom, ker se od njega pričakuje…in odpove.

 

 

Ja verjetno je dosti drkal ker je bil samski ves čas. Koliko točno ne vem, ampak predvidevam da kar veliko.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 5940, 09.09.2024 ob 13:15

js te čist štekam.. sem imela eno podobno situacijo.. ni bilo boljše.. in to naju je začelo najedat.. a veš, seks je vseeno ena stvar, ki se ti dogaja samo s partnerjem, samo z enim človekom – tistim, s katerim si.. in če še tam ne štima, pomeni, da te tvoje potrebe sploh niso/ne bojo zadovoljene.. ne vem, sama premisli, kaj ti več pomeni.. jaz vem, da si brez spolnosti nisem predstavljala več nadaljevanja veze.. pa je bilo vse super drugače.. tip, ki ga iščeš.. ampak erekcija pa vedno nekako napol.. in vedno je imel s tem težave.. z vsako bivšo, pri samozadovoljevanju.. še pri oralnem seksu sem morala res na trdo objet penis, sesat, pomagat z roko, res na močno, da mu je prišlo.. nisem bila tega vajena.. sama penetracija je bila pa prava žalost.. pa sem se tudi jaz vključila v proces, delala keglove vaje, da sem bila čimbolj ozka.. sva probavala se zadovoljit drugače, seveda.. in je šlo.. ampak prej ali slej zmanjka tisti filing, ko on prodre vate, ko ga čutiš, ko vse tako naravno steče.. in to, prepričana sem, da je šlo za to, to naju je res načelo.. razdražljiva sva bila, meni je šlo vedno več stvari na živce, čeprav niso bile same zase vzrok.. le tako nezadovoljena sem bila.. on pa tudi zelo nesrečen zaradi vsega.. na koncu je šrišlo tako daleč, da ga je res psihično tako obremenjevalo, da mu tudi vstal ni več.. pa je imel 35 let, mlad.. danes bi postopala drugače, ker vem, da je šlo za psiho.. tudi on je dal vse zdravstvene reči skozi in vse je bilo BP.. ampak zdaj bi šla iskat drugo pomoč, za psiho.. ker to je ziher nekaj večjega in globljega, morda nekaj, kar se niti zaveda ne..

srečno!

Lepo si vse to opisala in naredila si vse kar je možno, malo takih žensk.In ćeprav ima moški vse te hormone izmerljive ok ,so tu tisti dopamini,strast ,kemija ,ko se ti cedijo  sline en po drugem…Če tega ni ,verjetno je tudi del žensk aseksualen, je najbolje ,da se taki dobijo skupaj ,ker če ne ,je samo nesreča na dolgi rok…sem nekje bral ,od tega Rocota porno zvezdnika ,najprej mu je otrdel že ko se je rokoval s porno igralakami,ko jih je pa dal ne vem koliko čez ,so mu morali dajat inekcije da je lahko …Očitno je skuril dopamine .Tako ,da ,dvomim v psihoterapije.

Avtorica..

Zdrav moški, če ime srečo, da se mu pojavi v njegovi bližini voljna in vroča (no ta je edino takrat (vroča), ko je zaljubljena) ženska bo zelo hitro reagiral in te hotel že minimalno po treh dneh imeti pod sabo.. V treh mesecih sedenja rožic vsakega zdravega moškega mine, predolgo je to…, že na 3 randiju se bi mogla vroče in strastno zalizat stoje in se bi mogla naslonit med lizanjem na njegov penis, da začutiš, kaj se dogaja, v takih primerih se vidi zdrava strast v m/ž kombinaciji..

Ampak, v tvojem primeru po opisu ti nisi kriva, da je 3 mesece čakal, saj si mu verejtno nekako nakazala že na začetku, da si za stvar….. Če ni bil do 30 z nobeno intimen, je verjetno dosti poriničev dal čes… in tukej je feler…., mogoče ne prenese vonj ženske ob sebi, ker na ekranu ne vonjaš ženski znoj in mu je v živo to tuje…. mogoče ga tud tvoji vzdihljaji motijo, ali tišina ali kaj na tvoji pojavi, ko si ti na njemu, namesto da ga tvoja pojava rajca in te čvrsto zagrabi z rokami za boke ko ga jahaš in ti pomaga, ko se dvigneš, da se nabijaš na njemu, vmes se občasno strastno ližeta…..

ta tip je preveč nežna duša za moškega.., v njemu ni nič divjega..

Dober sex je 10% veze, slab pa 90%.

Kakšen je njegov odnos z mamo? Praviš, da je občutljiv… Morda kastrat?

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimo, 09.09.2024 ob 13:09

Testosteron je dal preverit že urolog in ima v mejah normalnih vrednosti. Ni zelo visok je pa še vse v normali.

Se potrudiva en za drugega, ni mu vseeno, vedno sva se zadovoljila na drug način samo vseeno ni to to, ni to tisti pravi seks. Kot pravim to traja že nekaj časa in sedaj sva oba že tako obupana, da pač samo še razočarana zaspiva ker nikakor ne uspe. Drugače mu pa zdaleč ni vseeno zame in zadnje čase sem jaz bolj razočarana nad vsem ker nama kljub vsemu trudu ne uspe, da pač mi na koncu niti ni več do tega da bi me oralno zadovoljil.

Meja “normalnih vrednosti” testosterona je širok pojem, pri nas je referenčna vrednost trenutno med 2.21 in 8.71. Nivo npr. 2.50 je torej v mejah “normale”, vendar le statistično, to ne pomeni, da ima tip seksualni apetit, ki ga ženska pričakuje od moškega njegove starosti.

Še v 80-ih je imel povprečen moški nivo testosterona cca. 8.00, od takrat pa so moški iz generacije v generacijo bolj poženščeni in seksualno disfunkcionalni.

Zakaj drastično upadanje testosterona in femininizacija moških, ni povsem jasno, ima pa to daljnosežne implikacije, ker nivo testosterona pri moškem ne določa le njegovega libida, temveč tudi ambicioznost, tekmovalnost, dominantnost, energičnost,  zmožnost hujšanja, nabijanja mišične mase in fizične moči…, testosteron je qi, življenska energija, moški brez testosterona je samo prazna lupina.

Ja res je mehka duša za moškega in tudi mene to moti. Res tudi meni manjka tista divja plat samo me je strah da tega tudi drugje ne bom dobila ali pa v pretirani obliki kjer me bo pa strah da me bo varal. Res ne vem kaj narediti ali vztrajati v tem odnosu ali ne. Po eni strani se takole spomnim na preteklost z bivšim kjer sva pa imela res vrhunski seks pa se nisem zavedala koliko je to vredno za nek odnos in kako sem se imela dejansko super, res uživala v tisti strasti in to je dejansko to, tole vse skupaj pa je neka žalost.

Testosterona ima na srednji meji, se pravi malo nad 4.

Razlogov je lahko zelo veliko -erekcija je medicinsko gledano precej kompleksen mehanizem. Najprej bi mogli odstraniti vse morebitne fizične razloge. Lahko gre celo za težave srca, ožilja in pa celo zob.

Če je vse vse bp, bi v inženirski maniri za eksperiment, vseeno poskušal dobiti kaj dodatnega testosterona( sicer pojma nimam, če bi se kakšen doktor to želel iti, niti ne vem, v kakšni obliki to obstaja.

Skupaj lahko začneta tudi psihoterapijo(previdno, ker obstaja ogromno šarlatanov tukaj…).

 

Finta je v temu, da si te model ne želi (nisi njegov tip) si samo njegova dobra prijateljica..pusti in idi dalje ker bos na suhem…ajd

Po mojem gre za psihološke težave ki povečini izvirajo iz otroštva. Rekla, si da je bolj nežna duša. 100% sem da mu je v otroštvu manjkal močan očetov lik, ki edini lahko naredi testosteronskega sina.Po moje je tvoj partner mamin sinček. Vprašaj ga če je slučajno spal pri starših v postelji… pri mamici? Kako dolgo?  Močan oče mora odtrgat sina od mamine joškice in sin se mora v  kastracijski bojazni (nezavedni) pred njim odpovedati mamivi in poistvetiti z očetom. To je fundament za, normalno spolnost ( zdravo erekcijo) in željo po ženskah v odraslosti. Poiščita dobrega, psihoterapevta. Vzrok je pomoje v otroštvu in to kar se je dogajalo takrat je treba predelat, nobena zdravila ne bodo pomagala, razen če je res zdravstveni vzrok, kar pa, dvomim

Poglej. Z nekimi ne moreš nikdar, z drugimi lahko vsako uro. Dejasnko je to verjetno nekaj v glavi, kar nas odbija na nekih ženskah. Četudi nas noro privlačijo in si jih želimo.

Včasih pa ima katera preveliko matico za  mere vijaka, nič  ne čutiš in ti tudi pade vse dol.

Če ne znata drugače uredit pa se gre narazen.

Nisi ti problem, on ima težave in z vsako jih bo imel. To so globlje stvari, ki jih ti ne moreš reševati. Mora sam, s strokovnjaki.

Na tvojem mestu bi šla narazen, ker to na dolgi rok vodi v hudo nezadovoljstvo.

Poznam enega takega, pa še danes ni uredil zadeve, je pa skoraj 40 star. Ko je bil majhen je oče pretepal mamo, kri je bila po zidovih ipd grozote. Tudi on je skurjen od pornografije in to tudi prizna. Ob masturbaciji uspe priti do trdote, vse normalno, ko je z ženskami pa mrkne. Niso ženske krive. Pa je čudovit moški, zelo empatičen, prijazen, šolan, z dobro službo in športnik, ima urejeno življenje. A kaj ko mu na tem področju ne štima in je še vedno devičnik. Imel je že ogromno žensk, lepotic! Pa se žal z nobeno ni izšlo.

Psiha. Midva z mojim sva imela na začetku iste težave (tudi pred mano ni imel resne punce). Videla sem, da ga to obremenjuje in, da se zaradi tega samo še slabša. Sem mu rekla, da se naj ne sekira, da rabiva čas in, da mi seks v vezi ni tako pomemben (pa mi je zelo pomemben).

Sva se pa nato posvečala drug drugemu, cartala, poljubljala, itd. – se na nek način spoznavala in čez čas je vse steklo 🙂

Danes ga nebi zamenjala za nič na svetu. Je človek, na katerega se lahko vedno zanesem. In tudi spolnost je vrhunska 🙂

To je kadar glava pritrdi seksu telo pa pravi ne . Nekje globoko ima on zavoro v sebi. Zakaj? Pojma nimam

Latenten homo. Samo priznati si noče, ti pa tudi ne.

Kk že rečejo… Preveri zgodovino brskalnika.

 

Podobno težavo sva imela z partnerjem, 40+. Nekje po slabe pol leta veze se je začelo dogajat da mu je upadel ko je prišlo do penetracije medtem ko se je med predigro normalno vzburil. Pol pa kar upadel. Izjemno neugodno počutje zame, prav tako zanj. Sploh ker sem prvič nekaj takega doživela. Njemu je bilo še bolj neugodno. Vmes je bil kak odnos BP, kasneje pa se vedno bolj začelo ponavljat. On se je obremenjeval še bolj kot jaz. Šel samoiniciativno k zdravniku. Testiranje testosterona, urolog,… Ugotovili, da mu kri v otrdelem penisu ne obstane dolgo in posledično upade. Dobil tablete na beli recept, tadalafil 5mg(plačat jih je treba). Od takrat jih redno jemlje in nimava več težav. Ne vem pa kako bi veza funkcionirala, če težave ne bi odpravila. Je namreč razlika če partner zboli in posledično nimaš spolnosti ali pa je to težava že v samem štartu. Tisti ki pravijo, da seks ne sme igrati glavne vloge v odnosu lažejo sami sebi. Ni ravno glavna vloga, je pa zelo pomemben dejavnik. Ker ravno spolnost je tista, ki ljubezenski odnos ločuje od prijateljskega. Če ima eden od partnerjev zdrav libido drugi pa ne iz takšnih ali drugačnih razlogov, se odnos na dolgi rok ne bo obnesel. Pa je lahko oseba drugače karakterno popolna. Velja predvsem za začetnike v nekem novem odnosu, ko bi se na začetku moral lizat med in metuljčki noret. Če mu je resnično do tebe, se bo sam angažiral težavi pridet do dna in jo odpravit. Možno pa tudi da je zasvojen z pornografijo. Tovrstni zasvojenci namreč niso zmožni doživet erekcije z fizično osebo medtem ko z tem nimajo težav med gledanjem pornografije. Odkrito pokuminicirajta in naj ti ne bo nerodno povedat da ti je seks pomemben. Pa boš vidla v katero smer se bo odvijal njegov pogled na težavo in iskanje rešitve. Če le te ne najdeta, ti odkrito povem da odnos na dolgi rok ne bo obstal…

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimo, 09.09.2024 ob 13:33

Anonimo 5940 hvala za tvoj odgovor, točno isto kot ti sama doživljam trenutno. Ja začela sva razmišljati da je vse v psihi samo je spet zelo dolga čakalna doba, 5 mesecev. Do takrat zagotovo ne bova zdržala ker je že sedaj zelo načeto. Samoplačniško pa ne najdem da bi se kdo s tem ukvarjal tako da očitno za naju ni rešitve.

Sicer pa s spolnostjo nisva začela tako hitro, predno sva postala par sva se kar nekaj časa družila, več mesecev samo kot prijatelja, hodila na izlete potem ko sva videla kako se ujemava pa sva se odločila za vezo in posledično je prišlo tudi do spolnosti kar se meni zdi čisto normalno.

Avtorica, to ni za napotnico – psihoterapevti imajo zasebne ambulante in je čist običajna plačniška storitev! Na napotnico so pa psihiatri, ki načeloma niso psihoterapevti in težave rešujejo bolj s tabletami. To pa res ni tak težko najti, psihoterapevta mislim, in niti približno se ne čaka tako dolgo. Pa obstajajo tudi hipnoterapevti in kup razne alternative. Skoraj zagotovo gre pri njem za psiho, tak da če hočeta res bika zgrabit za roge, se malo bolje pozanimajta o možnostih. Kaki psihijater na napotnico, eh! ??‍♀️

Hvala za iskren odgovor. Naj omenim, da nama je v tem vikendu dvakrat uspel normalen seks, imel je trdega kot je treba in jaz sem bila nenormalno vesela. To je res čisto nekaj drugega. Spraševala sem ga kaj je drugače, pravi da nič. Edino enkrat sva gledala en bolj erotičen film in se je čisto napalil in je bilo potem noro, to sem mu tudi povedala da si točno to želim.

Naj omenim, da ima moj partner tudi že te tablete (tadalafil) in žal je pomagajo dovolj.

Ne vem pa kaj je bilo sedaj dvakrat drugače ker mu je res stal. Pravi da ni vzel nič več tablete tako da mi ni jasno. Jaz sem bila vsa presrečna in se včeraj spet zelooo veselim seksa in potem spet ni bil tak kot je treba in me je danes spet potrlo. Mislila sem že da sva mogoče res premagala težavo in je bil vzrok res psihični, potem pa včeraj zvečer spet ista težava. Pa je bil isto napaljen, isto se je trudil pa ni steklo kot je treba, res več ne vem.

Lala477 koliko časa pa je pri vama trajalo, da se je vse skupaj spravilo v red?

Kukulele ne vem če si brala vse, ampak moj partner se trudi priti težavi do dna, saj je bil že na parih preiskavah, sedaj čakava na UZ penisa, kar se pa spet čaka. On si zelo želi rešiti težavo, ampak kot kaže ne vem če nama bo uspelo.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimo, 09.09.2024 ob 12:28

Ne vem, razmišljala sem tudi že da je gej ja, samo res ne deluje takšen. Je precej tehničen tip, zanimajo ga moske stvari po dusi pa je res precej “mehek” in zato sem mu tudi jaz že enkrat v šali rekla če je gej. Malo čudno me je pogledal in rekel če sem normalna in da ni. Po eni strani res nima nobenih znakov geja, po drugi strani karakterno pa je res zelo nežen in mehek in zato sem mu tudi rekla. On pravi da ni, vedet pa tako ne morem.

nepotešena potrebnica heh. hudo je to. ženska, ki bi morala dobiti kurca med noge večkrat na dan, pa hodi naokrog nepotešena in mokra. pusti tega človeka, ta ima hude psihične težave. tipu, ki se ne dvigne na mlado pohotno mokro lepo vitko pičkico, ta ni gladek. men sorji zdej, ko sam berem o tebi pa si te predstavljam, kako si mokra.

jaz imam okrog 40 let, dej napiši svoj mail, sem zelo zainteresiran zate, ne zajebavam se, vsaj enkrat boš orng potešena in se boš lahko po mili volji nabijala na mojega trdega debelega dolgega kurca. fak sm napalen zdele.

sem samski povsem zdrav nisem ločenc. priložnost izgubljena ne vrne  se nobena

 

pa tud eden najboljših ljjudi na planetu sem, čeprav tukaj pišem bolj opolzko pa direktno. ko me boš spoznala boš videla kako sme super človek, ljbitelj narave živali.

Kakšen mesec, dva … ampak sem mu res dala vedet, da sem z njim zaradi njega samega (sem se sama pri sebi odločila, da mu dam čas, ker je drugače res vse štimalo). Nikoli nisem tudi komentirala neuspešnih in uspešnih poskusov, saj sem želela, da na to popolnoma pozabi in se ob meni popolnoma sprosti.

Odgovor na objavo uporabnika
Lala477, 17.09.2024 ob 10:11

Kakšen mesec, dva … ampak sem mu res dala vedet, da sem z njim zaradi njega samega (sem se sama pri sebi odločila, da mu dam čas, ker je drugače res vse štimalo). Nikoli nisem tudi komentirala neuspešnih in uspešnih poskusov, saj sem želela, da na to popolnoma pozabi in se ob meni popolnoma sprosti.

no ti si vredna zenska

una pa takoj v jok ker ni dobila kurca se vcer. pejte se solit

Naredi mu uslugo in ga pusti, ker ga nimaš rada.

Resno, napoveduje se dolga in mrzla zima, zaradi vpliva el ninjo.

Pripravit se na zamete!

Kaos v prometu. Zaposleni ki zivijo blizu firme bodo reševali posel, drugi ki živijo oddaljeni 30 min ali dlje, jih pripravite na del9 od doma, če je možno. Tisi ki uspejo prti v firmo, pa bodo zelo obremenjeni, ker tisti ki določenih stvari ne bodo mogli opraviti na daljavo jih bodo tisti, ki bodo v firmi. ( ne pozabite jim dati ali povišico ali dodatne dni dopusta).

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close