Ali ljudje tukaj na MONu dejansko vedo od kod je nekdo?
Forum je zaprt za komentiranje.
Splash › Forum › Starševski čvek › Ali ljudje tukaj na MONu dejansko vedo od kod je nekdo?
Je to možno?
Ni možno.
Ja, če tisti sam napiše, od kod je.
Zame ne bos nikoli ugotovila, od kje sem. Lahko pa poskusis.
Za tvoj naslov vemo vsi, še najbolje sostanovalci. Polovica njih je na monu.
Chengdujska cesta 45 ????
Za tvoj naslov vemo vsi, še najbolje sostanovalci. Polovica njih je na monu.
Chengdujska cesta 45
Kje je to? V katerem mestu?
Za tvoj naslov vemo vsi, še najbolje sostanovalci. Polovica njih je na monu.
Chengdujska cesta 45
Kje je to? V katerem mestu?
1260 Ljubljana-Polje
Tam imajo domovinsko pravico najbolj “duhoviti” monovci
Mislim da lahko to ugotovi samo administrator, da IP pozicionira . Vse ostalo je ugibanje
Nihče od normalnih smrtnikov ne more ugotoviti, kje se nahajam. Pustimo ob strani forenzike.
Mogoče imajo pri vsaki objavi in komentarju zabeležen ip, kraj, datum, uro, vrsta dostopa (ethernet, mobilni dostop), ponudnika. Nimajo pa zapisanega imena in priimka.
Ne ljudje na mon-u, ampak styriamedia, ki ima forum čez.
za nekatere se ve, sej sami povejo o sebi preveč, admin pa ve za lokacijo naprave, če nimaš vpn-ja.
seveda je mozno. Ce hocejo lahko vedo vse o tebi.
Forum je zaprt za komentiranje.