Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek ali je tukaj kdo, ki je študiral na FOV – VS – delovni procesi

ali je tukaj kdo, ki je študiral na FOV – VS – delovni procesi

ali je tukaj kdo, ki je študiral na FOV – VS – delovni procesi – in je opravljal izpit + seminarsko nalogo in Inženiringa kakovosti pri Gomiščku?

Ja jst. Kaj rabis?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close