Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek ali je takšen odnos na delovnem mestu normalen

ali je takšen odnos na delovnem mestu normalen

To je čisti mobing. M9ja situacija, zdele sem zaradi takih brez službe. Bodi tiho delaj. Zraven pošiljaj prošnje drugam.

Odgovor na objavo uporabnika
vijola22, 02.09.2024 ob 17:50

Sem frišno zaposlena in sodelavka se že nekaj časa znaša nad mano(verjetno, ker sem nova):

– Prepočasna si, zmigat se bo treba !

– Potrebuješ zdravnika oz psihologa!

– Ne zgledaš stara toliko kot si, ampak zgledaš kot otrok. Poleg tega pa še komentarji na mojo osebnost.

Da ne omenim opravljanja za mojim hrbtom nadrejenim in ostalim sodelavkam (ja sem slišala, ne da se mi samo zdi) ter konstantno kritiziranje, da vse delam narobe, nobene pohvale ne dobim.

Ali takšno obnašanje cilja na mobing? Kaj narediti v takem primeru? Kot nova se seveda ne upam zagovarjati.

Brez glupih komentarjev in hvala!

Glupa tema , komentarji drugačni ne morejo biti !

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close