Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ali je izobrazevanje preko ljudske univerze enakovredno rednemu?

Ali je izobrazevanje preko ljudske univerze enakovredno rednemu?

Pozdravljeni, zanima me ali je izobrazevanje preko ljudske univerze enakovredno rednemu izobrazevanju na navadni soli? Vem da se programi koncajo ali z zakljucnim izpitom ali z maturo. Mislim da bi to moralo biti rnakovredno in priznano vsepovsod. Se kdo bolj spozna na to?

seveda se enako upošteva

To si že zadnjič spraševala.

Nič pa ne napišeš konkretno.

Ljudske univerze imajo kolikor vem izobraževanja za NPK. Naprimer program zeliščarica.

CDI Univerzum npr., pa Cene Štupar imata srednješolske programe. Na primer trgovska, zdravstvena, ekonomska, logistična, … Na koncu opraviš poklicno maturo in imaš poklic. Stvar je enaka kot če bi hodila na 3-letno trgovsko na Erjavčevo, razlika je v tem, da tu vse plačaš.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close