Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Ali bi lahko dobil to pucno

Ali bi lahko dobil to pucno

Lp.Zanima me nekaj kar se sprasujem ce bi lahko dobil neko punco ki sem jo spoznal v diskoteki.Zacelo se je da je prisla za mano in mi uz glave snela kapco in si jo dala na svojo glavo.Jaz sem ji jo dovoliu imeti in ko je odlsa plesat sem cez nekaj casa z zadrzkom sov do nje in sva plesala kar nekaj casa res je da sva oba tudi malo popila, umes sva se mal spoznala(ime,iz kje sva,sola,…)ampak takrat je imela punca fanta in me zanima sedaj ko ga nima vec po vsem tem ce je to pomenilo da sem ji biu saj malo vsec in brez problema pristpim do nje.

hvala za odgovore.

Lp.Zanima me nekaj kar se sprasujem ce bi lahko dobil neko punco ki sem jo spoznal v diskoteki.Zacelo se je da je prisla za mano in mi uz glave snela kapco in si jo dala na svojo glavo.Jaz sem ji jo dovoliu imeti in ko je odlsa plesat sem cez nekaj casa z zadrzkom sov do nje in sva plesala kar nekaj casa res je da sva oba tudi malo popila, umes sva se mal spoznala(ime,iz kje sva,sola,…)ampak takrat je imela punca fanta in me zanima sedaj ko ga nima vec po vsem tem ce je to pomenilo da sem ji biu saj malo vsec in brez problema pristpim do nje.Ali ji je bilo samo da ima kapco..D

hvala za odgovore.

To pa kar punco vprašaj, pa ti bo povedala, kako in kaj… saj to ve samo ona, zakaj ji je šlo 🙂

Če bi imela stekleno kuglo, bi morda vedela:).

Ej človek, a misliš, da me bo danes poklical skrivni oboževalec? Kako lahko zvem, kaj si misli, o čem premišljujem? Sem na njega sploh naredila vtis? Halooooo…vidiš, da ne moreš vedeti stvari o drugih, saj nismo bogovi:).

Ne to je pomenilo, da si je želela izmenjat naglavne živalice preko tvoje kapce……

Dej ne bit toliko lesen….. A mi lahko napišeš nekaj verjetnih razlogov zakaj bi neka dečva nekomu vzela kapco in jo sama nosila cel večer, plesala s tabo, se pogovarjala?
Ti bi jo pa kar dobil?
Kako si to predstavljaš dobil?
Kaj pa če bi se najprej, predno bi jo dobil, še malo pogovarjal z njo o tem kako se ima, kaj počne, kaj jo zanima, o čem razmišlja, kako ji je v šoli, doma, kdo so njeni prijatelji, kaj si misli o njih……… bla bla bla… Brezveze takšno početje, a ne?
Ti bi jo raje kar dobil….
Veš predno boš dobil bo treba preplezat še kup trnja, ker drugače tisto kar naj bi dobil ne bo nič vredno. Upam, da vsaj Trnuljčica to ve. 😉 :)))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Aja, še nekaj sem se spomnila. Vem za podoben primer, ko je punca vzela šal, pravtako v diskoteki in na enak sistem. Glej, takšnih situacij je ogromno, kaj dejansko je pomenilo, ali je zgodba v ozadju, boš kmalu ugotovil:).

Ne boš je dobil.

Seveda je ne bo dobil, ker je pussy.

Dobil jo bo tisti, ki bo naslednjič v diskoteki navalil nanjo in jo bo peljal domov…

Morda ti uspe! Če je študentka,ali učiteljica slovenščine boš pa izvisel po prven stavku!!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

glede na tole slovnico bi kakšno pucno še dobil, punco pa bolj težko 😉

On_, to si pa tako super napisal! Upam, da jih bo mnogo prebralo tvoj post oz se bo koga kaj tudi prijelo 😉

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close